مشاهده RSS Feed

روانشناسی

1. 5 عامل موثر در موفقیت افراد موفق

5 عامل موثر در موفقیت افراد موفق

در این گزارش از کارهایی برای شما صحبت می کنیم که افراد موفق برای رسیدن به موفقیت، آنها را با روشی متفاوت به انجام می رسانند:

پاسخ به این پرسش ساده تر از آن است که تصور می کنید. در واقع دلیل موفقیت در انجام برخی کارها این است که روش متفاوتی برای انجامشان در پیش گرفته می شود، نه اینکه آدم های متفاوتی بخواهند کار را انجام دهند.

در ...
    دسته بندی ها
    روانشناسی
  2. 11 دلیل برای لبخند زدن

11 دلیل برای لبخند زدن

لبخند زدن باعث می شود احساس خوبی پیدا کنیم که انعطاف پذیری در توجه را بالا برده و توانایی ما برای فکر کردن کلی نگر را تقویت می کند.

آدمها همیشه لبخند می زنند، مخصوصاً وقتی در جمع هستند اما لبخند فقط نشان دهنده شاد بودن آنها نیست. ما از لبخند برای اهداف خاص اجتماعی استفاده می کنیم زیرا لبخند می تواند پیام های مختلفی را به دیگران برساند.

در زیر به
    ...
    دسته بندی ها
    روانشناسی
  3. با 14 قانون خودتان باشید

با 14 قانون خودتان باشید

وقتی کسی با شما طوری برخورد می*کند که انگار فقط یکی از چندین و چند انتخاب هستید، به آنها کمک کنید با بیرون آوردن شما از آن تساوی انتخاب*هایشان را محدود کنند.

خودتان باشید. اگر سعی کنید یک نفر دیگر باشید، فقط خودتان را تلف کرده*اید. خودِ درونیتان را در آغوش بکشید و بدانید که ...
    دسته بندی ها
    روانشناسی
  4. گاهی دلم برای خودم تنگ می*شود ...!

گاهی دلم برای خودم تنگ می*شود ...!

این حق مسلم توست که حال خودت را دریابی... لطفاً اگر غمگینی، ادای سرخوشان را درنیاور و نگو حال من عالی*ست... و اگر مسرور و شادمانی، ادای غمگساران را درنیاور که خدای ناکرده چشم زخم دیگران، کمی از شادی مفرط*ات بکاهد ..

لابد می*گویید: همه*جور دلتنگی دیده بودیم به*جز دلتنگی برای خود ...
    این دیگر چه*جور دلتنگیست؟ نه ؟

کمی به آدم*های
    ...
    دسته بندی ها
    روانشناسی