مشاهده RSS Feed

لا له سیاه

نام وبلاگ تخیلی نبوده ! و واقعیت دارد!!

1. بیا بخون .............نظرم بده

نذار امشب هم بایه انتظار سر شه .........بزن زیر گریه چشمات تر شه...........بذار چشماتو روهم اروم ...........بذار بیام پیشت تنها نباشی...........دوس دارم دوباره ببینمت .........اما نمیشه .........کانال چشمات خرابه هه هه .
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. جوک برای خنده................. ....

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲ در ساعت ۰۹:۰۵ (لا له سیاه)
    زیباترین یاداشت روی یخچال: قهر دیگه بسه امدم خونه بغلم کن کثافت!!!.........................همه میدونن بازده عاشقی دانشگاها از باز ده علمی اون بیشتره!!.......................توکه ادعات میشه همه دنبالتن اینو بدون مردم دنبال نس ارزون میدون !!.......................فکر که میکنم میبینم زندگی بدنیست مزخرفه
    دسته بندی ها
    سرگرمی
    تصاویر کوچ شده (Thumbnails) پیوست شده تصاویر کوچ شده (Thumbnails) پیوست شده برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  616224_XL3F20At.jpg
مشاهده: 5183
حجم:  11.2 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  616224_pM18R5Mv.jpg
مشاهده: 409
حجم:  13.0 کیلو بایت  
  3. رویا.........

توسط در تاریخ شنبه ۰۸ تیر ۹۲ در ساعت ۲۳:۴۵ (لا له سیاه)
    شبم با تو رویایی میشه.......تو اسمون دلم غوغا میشه
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. دلنوشته های تنهایی من !!!

توسط در تاریخ سه شنبه ۰۴ تیر ۹۲ در ساعت ۱۱:۴۱ (لا له سیاه)
    نقل قول نوشته اصلی توسط lonely نمایش پست ها
    پدر روزنامه می*خواند اما پسر كوچكش مدام مزاحمش می*شود. حوصله پدر سر رفت و صفحه*ای ازروزنامه را كه نقشه جهان را نمایش می*داد جدا وقطعه قطعه كرد و به پسرش داد..«بیا! كاری برایت دارم. یك نقشه دنیا به تو می*دهم، ببینم می*توانی آن را دقیقاً همان طور كه هست بچینی؟» و دوباره سراغ روزنامه اش
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. ماجرای یک پسر ............

توسط در تاریخ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۹۲ در ساعت ۲۲:۱۹ (لا له سیاه)
    روزی جلو تلوزیون نشسته بودم فوتبال نگاه میکردم امدن به من گفتن بسه چقدر پای این تلویزیون میشینی ؟! بلند شو برو خوانواده تشکیل بده(ازدواج) بلند شدیم رفتیم خواستگاری !!! ازم پرسیدن: ( سربازی رفتی ) گفتم: (نه) گفتن : (باید بری سربازی تابهت زن بدیم) .منم رفتم سربازی بعد چند ماه دوباره برگشتم ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. عاشقونه........... ..........

توسط در تاریخ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۹۲ در ساعت ۱۱:۵۶ (لا له سیاه)
    میخوام به زودی ببینمت .کنا چهارراه دلتنگی.خیابان تنهایی.کو چه ی دوستی تو که از کوچه های مشتاق دلم میگذری .کوچه بن بست است باید دور بزنی!
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  7. جوک ................

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۲ در ساعت ۲۳:۱۲ (لا له سیاه)
    -چشم های درشتت را به من میدوزی وبالب های بزرگ وبا صدایی رسا اواز می خوانی .از همیشه بیشتر دوست دام .تو واقعا زیبا ترین غورباقه ای!
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. جوک ............

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۲ در ساعت ۱۱:۳۴ (لا له سیاه)
    -تو مثل خورشید میمونی .میدونی چرا؟؟...چون از همون نگاه اول فهمیدم از پشت کوه اومدی! redirect.php?a= -میدونی سی ان جی مخفف چیه؟.. سوخت نداریم جیگر!!
    دسته بندی ها
    گوناگون
صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 59101112131415