مشاهده RSS Feed

شخصی

1. مولانا

آمده​ام که سر نهم عشق تو را به سر برم ور تو بگوییم که نی نی شکنم شکر برم آمده​ام چو عقل و جان از همه دیده​ها نهان تا سوی جان و دیدگان مشعله نظر برم آمده که رهزنم بر سر گنج شه زنم آمده​ام که زر برم زر نبرم خبر برم گر شکند دل مرا جان بدهم به دل شکن گر ز سرم کله برد من ز میان کمر برم اوست ...
    دسته بندی ها
    شخصی
  2. مبارک .

توسط در تاریخ چهارشنبه ۰۴ دی ۹۲ در ساعت ۱۹:۲۸ (لا له سیاه)
    کریسمستون مبارک ............................................
    دسته بندی ها
    شخصی
  3. چقدر زیباست..

توسط در تاریخ دوشنبه ۲۲ مهر ۹۲ در ساعت ۲۱:۵۹ (لا له سیاه)
    چقدر زیباست کوچ پرستو ها ....چقدر زیباست صدای خش خش برگ ها...........چقدر زیباست صدا ی سرماخورده ات از پشت تلفنهامون.....چقدر زیباست یخ زدن در سرما در کنار تو ............خیلی خیلی زیباست
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  4. wow.....

توسط در تاریخ پنجشنبه ۱۸ مهر ۹۲ در ساعت ۰۰:۲۵ (لا له سیاه)
    وای هنوز طول موج بلند صدات با اون فریاد که میگفتی (از زندگیم برو بیرون !!تو برام ارزش نداری)هنوز توی سرم میپیچه و سرم از شدت درد تیر میکشه.....باور نداشتم که انقدر نامرد باشی ومنو با اون همه خاطر تنها بذاری .................!!
  5. چقدر سخته.....

توسط در تاریخ پنجشنبه ۱۸ مهر ۹۲ در ساعت ۰۰:۰۵ (لا له سیاه)
    چقدر سخته تنهات بزاره ...چقدر سخته شمارشو حفظ کرده باشی و نتونی پاکش کنی از ذهنت از فکرت.......چقدر سخته نتونی ب کسی جز اون دل ببندی ..........خیلی خیلی سخته ..........اما اگه ی یاعلی بگی و بلند شی شاد کمک بهتری بهت بگنه......................................یا علی
    برچسب ها: خودنوشته.... ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه , سرگرمی , روانشناسی
  6. دستم نمک نداره.............

توسط در تاریخ سه شنبه ۱۶ مهر ۹۲ در ساعت ۲۳:۴۴ (لا له سیاه)
    انقدر دوست داشتم و دارم که بخاطر همه کاری انجام میدمو انجام میدم اما تو نمیفهمی به من چه..............دستم نمک نداره وگرنه اون موقع که غذاتو میخوردی نمیگفتی نمک بر دار بیار..........خخخ
  7. فرق دوست با رفیق.........

توسط در تاریخ سه شنبه ۱۶ مهر ۹۲ در ساعت ۲۳:۳۳ (لا له سیاه)
    دوست :1.اکثرا بی معرفتن .2.موقع خوشیا ی ادم هستن .3.برن دیگه پشت سرشونم نگا نمیکنن.4.ادمو بدجور ضایع میکنن 5.زودم قهر میکنن......................................ر فیق:فقط میتونم بگم کوچیکشونم .......
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه , سرگرمی
  8. گاهی وقتا....

توسط در تاریخ سه شنبه ۱۶ مهر ۹۲ در ساعت ۲۳:۱۴ (لا له سیاه)
    گاهی وقت ها در خیال پراز اندوهم یاد میکنم از دست های گرمت یاد میکنم از اغوش پراز مهرت ............گاهی وقت ها انقدر میایو از کوچه های فکرم قدم زنون رد میشی که دیگه کلافم میکنی کاری میکنی که گوشیمو بردارم وبه توی نامرد زنگ بزنم اما وقتی یا اون اتفاق میوفتم دستام میلرزه وتلفن از لابه لای دستان سرد میافته ................
    دسته بندی ها
    عاشقانه , سرگرمی , شخصی
صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین