نظرات وبلاگ

ممنون...
    نقل قول نوشته اصلی توسط هانی
    سلام نمی دونم دختری یا پسر .ولی کنجکاوم به خاطر اسمی که برای وبلاگت انتخاب کردی فکر نمی کنی خیلی ناامید ی توشه البته ببخشید با این حال مطالبتون قشنگه و من میخونم .
    راستی من خودم خانمم منتها از اسم پسرم استفاده کردم برای نام کاربری بدون هیچ قصد و غرضی حالا نمی دونم می تونم تغییر بدم یا نه ؟
    سلام

اسم من الناز .
    نه من ناامید نیستم چون از شیطان بیزارم.
    ممنونم از توجه ای که دارید.
    قشنگ میبینید نگاه شما سبز.
    بله حتما در این تاپیک درخواست بدید redirect.php?a=forums.pichak.net/thread8027.html
    موفق باشید.
    التماس دعا
    آپدیت شده جمعه ۳۰ فروردین ۹۲ در ۱۸:۳۷ توسط [ARG:5 UNDEFINED]
    سلام نمی دونم دختری یا پسر .ولی کنجکاوم به خاطر اسمی که برای وبلاگت انتخاب کردی فکر نمی کنی خیلی ناامید ی توشه البته ببخشید با این حال مطالبتون قشنگه و من میخونم .
    راستی من خودم خانمم منتها از اسم پسرم استفاده کردم برای نام کاربری بدون هیچ قصد و غرضی حالا نمی دونم می تونم تغییر بدم یا نه ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط هانی
    سلام خسته نباشید مدت کمیه که با سایت و شما آشنا شدم ولی یه جورای به سایت و شما وابسته شدم و ندیده و نشناخته علاقه مند .براتون بهترینها را آرزو می کنم .
    سلام

سلامت باشید

خیلی ممنون از لطف شما.

منم بهترین ها رو براتون آرزو دارم.

منتظر حضور سبزتون هستم.
    سلام خسته نباشید مدت کمیه که با سایت و شما آشنا شدم ولی یه جورای به سایت و شما وابسته شدم و ندیده و نشناخته علاقه مند .براتون بهترینها را آرزو می کنم .:-92
    نقل قول نوشته اصلی توسط silish!!!
    سلام
    به حال و احساسم جون دادی.
    قبولباشه
    سلام...ممنونم.

التماس دعا.
    سلام
    به حال و احساسم جون دادی.
    قبولباشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasim.h
    قشنگ بود .میدوارم همون امسال با دست پر از مهمونی خدا برگردیم و تا آخر سال چیزهای و که بدست آوردیم حفظ کنیم.
    ماه رمضان مبارکت باشه عزیزم .
    واسه منم دعا کنید که خیلی محتاجم.
    ممنونم... انشاالله

التماس دعا از شما.
    قشنگ بود .میدوارم همون امسال با دست پر از مهمونی خدا برگردیم و تا آخر سال چیزهای و که بدست آوردیم حفظ کنیم.
    ماه رمضان مبارکت باشه عزیزم .
    واسه منم دعا کنید که خیلی محتاجم.