مشاهده RSS Feed

كاترين جون

1. هواي دل.........

[COLOR=#ff0000][SIZE=5][FONT=tahoma]گاهی بی هوا دلم هوایش میکند....هوایی اویی که هیچ وقت هوایم را نداشت.....[/FONT][/SIZE][/COLOR]

برچسب ها: هوا..هواي دل ... ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. خواب........

[COLOR=#ff0000][SIZE=4]
    [/SIZE][/COLOR][CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=4] ✗פֿבایــا![/SIZE][/COLOR][/CENTER]
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=4] زنـבگے مرا ڪشتــ![/SIZE][/COLOR][/CENTER]
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=4] ڪمے مرگ[/SIZE][/COLOR]
    [/CENTER]
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=4] لـــــــــــــــطـفا ...
    برچسب ها: خواب. .... تنهايي ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. اشك

[CENTER][SIZE=4][COLOR=#ff0000] جلوی بعضی از خاطره ها باید نوشت.....
    [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
    [SIZE=4][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=4][COLOR=#ff0000] آهسته به یاد آورده شود.....[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
    [SIZE=4][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=4][COLOR=#ff0000] ...خطر ریزش اشک..[/COLOR][/SIZE]
    [/CENTER]

برچسب ها: اشك. تنهايي. ،.... ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  • تنهايي...

• تو....

[FONT=Arial][COLOR=#ffffff][FONT=Tahoma][COLOR=#ffffff][COLOR=#000000][B][FONT=arial][SIZE=4]آسمـان هـم کـه بـاشی[/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=arial][SIZE=4]بـغلت خـواهــم کـرد …[/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=arial][SIZE=4]فـکر گـستـردگـی واژه نبـاش[/SIZE][/FONT][/B]
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  • عشق...

تمام راهها را بسوی جاده ی تنهایی می پویم

و در اضطراب گلبوته های جدایی ,

چشمانم را بسوی صداقت پروانه های شهر [URL="redirect.php?a=irannaz.com/news_cats_30.html"][COLOR=#ff0000]عشق[/COLOR][/URL] , آذین می بندم .

به تو فکر می کنم که چگونه در گلزار وجودم , آشیان کردی

و بر تاروپود تنم حروف [URL="redirect.php?a=irannaz.com/news_cats_30.html"][COLOR=#ff0000]عشق[/COLOR][/URL] ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  • ماندن يا...

میان ماندن و نماندن

فاصله تنها یک حرف ساده بود

از قول من

به باران بی امان بگو :

دل اگر دل باشد ،

آب از آسیاب علاقه اش نمی افتد
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  • دلتنگي

[CENTER]دلتنگی چه حس بدی است....[/CENTER] [CENTER]تنهایی چه حس بدی است[/CENTER] [CENTER]کاش...[/CENTER] [CENTER]پاره ای ابر میشدم[/CENTER] [CENTER]دلم مهربانی می بارید[/CENTER] [CENTER]کاش نگاهم شرار نور میشد[/CENTER] [CENTER]اشتی میدادش[/CENTER] [CENTER]و[/CENTER] [CENTER]که ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  • صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین