مشاهده RSS Feed

honesty

1. فضول نیستم به خدا

[FONT=comic sans ms][SIZE=5][COLOR=#ff0000]تا حلا چند بار عاشق شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/COLOR][/SIZE][/FONT]
    برچسب ها: گفتگو ازاد ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[RIGHT][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][FONT=arial black][COLOR=#008080][SIZE=5]دیگر ضربان قلبم را حس نمیکنم، کندترازآنی می زند که برای دم و بازدم خونی در رگهایم جریان یابد... چشمانم را بزور باز میکنم، نگاهم را میچرخانم چقدر لوله و سرم و سرنگ به این جسم بی جان وصل شده!!! صدای بوق دستگاه که نشانگر ضربان ضعیف قلب بی رمقم ...
    برچسب ها: عاشق ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  3. تنها

[RIGHT][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][COLOR=#800080][SIZE=4][I][B]چشماي تو به من اميد زندگي ميده[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][COLOR=#800080][SIZE=4][I][B]دستاي تو گرماي خورشيد و به دست من ميده[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][COLOR=#800080][SIZE=4][I][B]اون نگاه عاشق تو منو به زندگي برم گردونده[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][COLOR=#800080][SIZE=4][I][B]اون ...
    برچسب ها: تنها ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  4. یکی از خنده دار ترین خاطره ی مدرست رو تعریف کن

[FONT=arial black][COLOR=#4b0082][SIZE=5]یکی از خنده دهر ترین خاطره ی دوره ی مدرست رو تعریف کن:-khandeh2[/SIZE][/COLOR][/FONT]
    برچسب ها: خاطره ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. سیب

تو به من خندیدی و نمی دانستی
    من به چه دلهره از باغچه همسایه سیب را دزدیدم
    باغبان از پی من تند دوید
    سیب را دست تو دید
    غضب آلود به من کرد نگاه
    سیب دندان زده از دست تو افتاد به خاک
    و تو رفتی و هنوز
    سالهاست که در گوش من آرام آرام
    خش خش گام تو تکرار کنان می ...
    برچسب ها: سیب ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  6. تنها

[COLOR=#800080][SIZE=6][FONT=arial black]اگه عشقتو بعد از یه مدت ببینی چیکار میکنی؟؟؟؟؟؟ چه حالی میشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT][/SIZE][/COLOR]
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. خود شیفته نباش خواهشا

[FONT=impact][SIZE=4][COLOR=#ff0000]خوشگل ترین ادمی که تو عمرت دیدی کی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/COLOR][/SIZE][/FONT]؟:-hesab
    برچسب ها: نظر سنجی ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    شخصی
  8. ایت الله ***** ای

[FONT=arial black][SIZE=6][COLOR=#800080]​سلام بچه ها امروز تولد رهبر عزیزمونه برای سلامتیشون صلوات[/COLOR][/SIZE][/FONT]
    برچسب ها: مذهبی ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    دینی
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین