مشاهده RSS Feed

.:::: سمفونی استفراغ ::::.

زنی که شوهرش را کتک زده است!!!

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ شنبه ۰۷ مرداد ۹۱ در ساعت ۱۶:۰۴ (603 نمایش ها)
مرد:همسرم به دفعات مرا کتک زده است!!!
هفته گذشته ساکنان مجتمعی در شمال غرب تهران با شنیدن صدای ناله و فریادهای کمک*خواهی یکی از همسایه*ها از خانه*هایشان بیرون آمدند.
آنها در کمال تعجب مشاهده کردند یکی از همسایه*ها که زن جوانی است، با جارو و دمپایی به جان شوهرش افتاده و او را بشدت کتک می*زند و مرد جوان نیز در حال التماس کردن به اوست. همسایه*ها با دیدن این صحنه، مرد صاحبخانه را از زیر دست زنش بیرون کشیدند و به همسرش اعتراض کردند. زن جوان که بشدت عصبانی شد، بار دیگر با برداشتن چوبدستی از داخل یکی از اتاق*های خانه، به سوی شوهرش و همسایه*ها حمله*ور شد.
فرار زن خشمگین
در همین موقع، یکی از همسایه*ها با مرکز فوریت*های پلیسی 110 تهران تماس گرفت و از حمله زن خشمگین به سوی ساکنان مجتمع خبر داد.
زن خشمگین وقتی فهمید همسایه*ها با پلیس تماس گرفته و تقاضای کمک کرده*اند، با تهدید به قتل شوهرش، محل را ترک کرد.
دقایقی بعد وقتی ماموران به محل حادثه رسیدند، معلوم شد که زن خشمگین آن محل را ترک کرده و شوهرش که بشدت کتک خورده بود، به خانه یکی از همسایه*ها انتقال یافته است.
بنابراین، *مرد همسایه برای درمان به بیمارستان انتقال یافت و چند روز بعد، به مرکز پلیس تهران مراجعه و از همسرش شکایت کرد.
شکایت شوهر از همسر جوان
این مرد در اظهاراتش به پلیس گفت: چندی پیش به دنبال اختلاف*هایی که با همسرم پیدا کردم، او تصمیم به جدایی گرفت ولی من خواهان این جدایی نبودم، اما او از وقتی که فهمیده من حاضر به پرداخت مهریه*اش و جدایی از او نیستم، بنای ناسازگاری گذاشته و به دفعات مرا کتک زده است؛ به گونه*ای که آخرین بار به کمک همسایه*ها نجات یافتم.
با شکایت این مرد و تشکیل پرونده قضایی در این خصوص، همسر وی تحت تعقیب قرار گرفت و پس از دستگیری به مرکز پلیس منتقل شد.
انتقام*گیری
زن جوان - متهم -در اظهاراتش به پلیس گفت: 3 سال قبل ازدواج کردم. چندی پیش، او به بهانه اضافه*کاری و ماندن در محل کارش با دوستانش به گردش و تفریح می*رفت و نیمه شب به خانه بازمی*گشت و هر شب با دروغی جدید، دیر آمدن خود را توجیه می*کرد و بنای ناسازگاری را می*گذاشت.
متهم ادامه داد: شوهرم پس از مشاجره، به بهانه قهر خانه را یک هفته ترک می*کرد و به خانه پدری*اش می*رفت و من هر بار برای حفظ کانون خانوادگی، از او عذرخواهی می*کردم تا او به خانه بازگردد.
وی تصریح کرد: وقتی رفتارهای نامناسب شوهرم همچنان ادامه یافت، تصمیم گرفتم با دادخواست طلاق در دادگاه، او را مجبور کنم که اخلاق و رفتارش را تغییر دهد اما چون بی*فایده بود و او به شرط گذشت از مهریه و حق و حقوق قانونی*ام، تقاضای طلاقم را می*پذیرفت، تصمیم گرفتم او را تنبیه کنم. به همین دلیل، هر بار به خاطر ناملایمات و بدرفتاری*هایش، او را کتک می*زدم.
زن متهم گفت: هر بار که شوهرم مرا اذیت می*کرد، با چوبدستی، جارو و دمپایی به جان او می*افتادم و کتکش می*زدم تا او با تغییر رفتار گذشته به زندگی بازگردد که آخرین بار همسایه*ها به داد او رسیدند و او از کتک خوردن نجات یافت.
بنا بر این گزارش، بازپرس مومنی، رئیس شعبه هفتم دادسرای ناحیه 2 تهران برای زن جوان قرار قانونی صادر کرد و تحقیقات از وی ادامه دارد.
دسته بندی ها
اخبار

نظرات

Search Engine Optimization by vBSEO