مشاهده RSS Feed

طرلان جـــــــــــ �� �ــــــون

نامه زیبای نادر ابراهیمی به همسرش

به این مطلب امتیاز بدهید
[CENTER][URL="redirect.php?a=aloneboy.com/wp-content/uploads/nader-ebrahimi2-AloneBoy.com_.jpg"][/URL][/CENTER] [CENTER]نامه زیبای [URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"]نادر ابراهیمی[/URL] به همسرش[/CENTER] [CENTER][FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][B] [COLOR=#cc00ff][URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"]تفاوت[/URL] !
[/COLOR][COLOR=#ff0000]
[/COLOR][/B][COLOR=#00006c][URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"]همسفر[/URL][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/CENTER] [CENTER]در این راه طولانی[/CENTER] [CENTER]که ما بی خبریم[/CENTER] [CENTER]و چون باد می گذرد،[/CENTER] [CENTER]بگذار خرده اختلاف هایمان، با هم باقی بماند[/CENTER] [CENTER][URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"]خواهش می کنم[/URL] ![/CENTER] [CENTER]مخواه که یکی شویم، مطلقا یکی.[/CENTER] [CENTER]مخواه که هر چه تو [URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"]دوست [/URL]داری، من همان را، به همان شدت، [URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"]دوست داشته باشم[/URL].[/CENTER] [CENTER]و هر چه من دوست دارم، به همان گونه، مورد دوست داشتن تو نیز باشد.[/CENTER] [CENTER]مخواه که هر دو، یک [URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"]آواز [/URL]را بپسندیم.[/CENTER] [CENTER]یک [URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"]ساز[/URL] را، یک کتاب را، یک طعم را، یک رنگ را[/CENTER] [CENTER]و یک شیوه نگاه کردن را.[/CENTER] [CENTER]مخواه که انتخابمان یکی باشد، سلیقه مان یکی، و رویاهامان یکی.[/CENTER] [CENTER]هم سفر بودن و هم هدف بودن، ابدا به معنی شبیه بودن و شبیه شدن نیست.[/CENTER] [CENTER]و شبیه شدن، دال بر کمال نیست. بلکه دلیل توقف است.[/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][B][URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"]عزیز من[/URL][/B][COLOR=#ff0000][B]![/B]
[/COLOR][COLOR=#00006c]
[/COLOR]دو نفر که عاشق اند، و عشق آنها را به وحدتی عاطفی رسانده است؛[/CENTER] [CENTER]واجب نیست که هر دو صدای کبک، درخت نارون، حجاب برفی قله ی علم کوه، رنگ سرخ و بشقاب سفالی را دوست داشته باشند.[/CENTER] [CENTER]اگر چنین حالتی پیش بیاید، باید گفت که یا عاشق زائد است یا معشوق.[/CENTER] [CENTER]و یکی کافیست.[/CENTER] [CENTER][URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"]عشق[/URL]، از خودخواهی ها و خود پرستی ها گذشتن است.[/CENTER] [CENTER]اما، این سخن به معنای تبدیل شدن به دیگری نیست.[/CENTER] [CENTER]من از [URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"]عشق [/URL]زمینی حرف می زنم، که ارزش آن در “حضور” است،[/CENTER] [CENTER]نه در محو و نابود شدن یکی در دیگری.[/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"][B]عزیز من ![/B][/URL][COLOR=#ff0000]
[/COLOR][COLOR=#00006c]
[/COLOR]اگر زاویه دیدمان نسبت به چیزی یکی نیست، بگذار یکی نباشد.[/CENTER] [CENTER]بگذار در عین وحدت مستقل باشیم.[/CENTER] [CENTER]بخواه که در عین یکی بودن، یکی نباشیم.[/CENTER] [CENTER]بخواه که همدیگر را کامل کنیم، نه ناپدید.[/CENTER] [CENTER]بگذار صبورانه و مهرمندانه، درباب هر چیز که مورد اختلاف ماست، بحث کنیم.[/CENTER] [CENTER]اما نخواهیم که بحث، ما را به نقطه ی مطلقا واحدی برساند.[/CENTER] [CENTER]بحث، باید ما را به ادراک متقابل برساند، نه فنای متقابل.[/CENTER] [CENTER]اینجا، سخن از رابطه ی عارف با خدای عارف در میان نیست.[/CENTER] [CENTER]سخن از ذره ذره ی واقعیت ها و حقیقت های عینی و جاری [URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"]زندگیست[/URL].[/CENTER] [CENTER]بیا بحث کنیم.[/CENTER] [CENTER]بیا معلوماتمان را تاخت بزنیم.[/CENTER] [CENTER]بیا کلنجار برویم.[/CENTER] [CENTER]اما سرانجام نخواهیم که غلبه کنیم.[/CENTER] [CENTER]بیا حتی اختلافهای اساسی و اصولی زندگی مان را، در بسیاری زمینه ها، تا آنجا که حس می کنیم دوگانگی، شور و حال و زندگی می بخشد،[/CENTER] [CENTER]نه پژمردگی و افسردگی و [URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"]مرگ[/URL]،… حفظ کنیم[/CENTER] [CENTER][URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"]من و تو[/URL]، حق داریم در برابر هم قد علم کنیم.[/CENTER] [CENTER]و حق داریم، بسیاری از نظرات و عقاید هم را نپذیریم، بی آنکه قصد تحقیر هم را داشته باشیم.[/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"][B][COLOR=#ff0000]عزیز من ![/COLOR][COLOR=#00006c] [/COLOR][/B][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="redirect.php?a=aloneboy.com/"][B][COLOR=#ff0000]بیا متفاوت باشیم …[/COLOR][/B][/URL][/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][URL="redirect.php?a=aloneboy.com/wp-content/uploads/nader-ebrahimi-AloneBoy.com_.jpg"][/URL][/CENTER]
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
عاشقانه

نظرات