مشاهده RSS Feed

SENJELI

جملات جالبsenjeli

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ شنبه ۲۲ تیر ۹۲ در ساعت ۰۱:۱۵ (2404 نمایش ها)
• غیرممکن همیشه غیر ممکنه. • بزرگترین گناه ناامیدی است. امام علی(ع) • شروع کسی باش که پایان تو باشد. • بایدکه دمی غافل از ان ماه نباشیم شایدنظری باشداگاه نباشیم. • مرگ ان نیست که درقبرسیاه دفن شوم مرگ ان است که ازخاطر تو با همه ی خاطره ها دفن شوم. • بناز به ناز کسی که به نازش ننازد. • بغض بزرگترین نوع اعتراض که اگه بشکنه اعتراض نیست التماس. • به خاموشی ما منگر که ما خود معدن رازیم فلک بشکست بال و پرما وگرنه اهل پروازیم. • و عشق صدای فاصله هاست...فاصله هایی که غرق ابهامند...سهراب سپهری • امروز که کسی یار کسی نیست من تجربه کردم که کسی محرم اسرارکسی نسیت. • با زنی ازدواج کنید که اگر مرد بود بهترین دوست شما بود.(پردون) • شیشه دل را شکستن احتیاجش سنگ نیست دل ما با نگاهی سرد پرپر میشود. • درمحفل خود راه مده همچو منی را افسرده دل افسرده کند انجمنی را • هرگز مگذار خنده تو باعث گریه دیگران بشه.(حسین بهزاد) • خدایا انکه در تنهاترین تنهاییم تنهای تنهایم گذاشت تو در تنهاترین تنهایش تنهای تنهایش نذار.
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
شخصی , گوناگون , جالب

نظرات

• بخاطر خاطره هایت خاطرت در خاطرم خاطرانگیزترین خاطرهاست. • برنامه ریزی نکردن یعنی برنامه ریزی کردن برای شکست. • همیشه توی یه ارتفاعی از جو دیگه هیچ ابری وجود نداره هر وقت احساس کردی اسمون دلت ابری بدون هنوز اوج نگرفتی. • میدونی چرا گل نیلوفر تو مرداب رشد میکنه و گل میده؟چون به همه ثابت کنه تو بدترین شرایط هم میشه بهترین بود. • خیلی ها مترسک ها رودوست ندارند چون پرنده ها رو می ترسونه امامن دوستشون دارم چون تنهایی رو درک میکنه. • در تنور عاشقی سردی مکن در مقام عشق نامردی مکن حرف مردی میزنی مردانه باش در سرای عاشقی افسانه باش. • اینو بدون پرنده ای که مال تو نباشه هر چند تا قفس هم که بسازی بازهم اخرش پرواز میکنه میره. • قلب شکستن هنر انسان هاست اگرشکستی قلبی را فردا میشکنند قلب تو را • پس از اون غروب رفتن اولین طلوع من باش من رسیدم رو به اخر تو بیا شروع من باش. • تلخ ترین غمی که دارم خاطره ی شادمانی های دیروز است. • در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چقدر اوج بگیری کوچکتر خواهی بود. • اگر روزی دشمن پیدا کردی بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی|اگر روزی تهدیدت کردند بدان در برابرت ناتوانند|اگر روزی خیانت دیدی بدان ارزشت زیاده|اگر روزی ترکت کردند بدان باتو بودن لیاقت میخواد.