مشاهده RSS Feed

esmaeilzadehblog

BuddyCSS چیست؟

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۸ شهریور ۹۷ در ساعت ۰۰:۵۹ (486 نمایش ها)
BuddyCSS چیست؟BuddyCSS یک چارچوب نسبتا جدید CSS است که توسط توسعه دهنده فرانسوی Loic Sciampagna ایجاد شده است. ایده BuddyCSS این است کهسرگرم کننده برنامه نویسی را حفظ کند. بنابراین، این چارچوب به طور عمده برای توسعه دهندگان جلویی ساخته شده است که از نوشتن کد خاص خودمی ترسند و یک چارچوب CSS را به عنوان نقطه شروع به جای یک راه حل کامل مشاهده می کنند. نام Buddy از این واقعیت پیروی می کند که خالق آنچارچوب را به عنوان یک فرد کار می بیند، و به شما کمک می کند تا وظایف را انجام دهید، اما اجازه دادن به راه خود را انجام می دهید.بعنوان یک نتیجه، BuddyCSS بسیار سبک وزن است، که در حال حاضر بسیار خوب است که بهینه سازی سرعت وب سایت بسیار مهم است تا از قابلیتاستفاده خوب برای بازدیدکنندگان شما و همچنین بالا بودن رتبه بندی SEO شما جلوگیری شود.مزایا و معایب BuddyCSSاکنون که من BuddyCSS را معرفی کرده ام، نگاهی دقیق تر به ویژگی های اصلی، جوانب مثبت و منفی آن خواهیم داشت.برای شروع، BuddyCSS به نظر می رسد عالی است. نگاه و احساس همان چیزی است که کاربران در هنگام استفاده از یکوب سایت به طور کلی متوجه می شوند، بنابراین خبر خوبی است که BuddyCSS از جعبه شگفت انگیز به نظر می رسد. اینچارچوب از فونت گوگل و FontAwesome 5 (رایگان) برای نتیجه ای زیبا استفاده می کند.دوم – BuddyCSS به خوبی نوشته شده است، آسان برای استفاده و به خوبی مستند شده است. اگر شما برخی از تجربهHTML / CSS دارید، هیچ راهی برای از دست دادن ندارید. با استفاده از اجزای وب سایت مورد استفاده ترین (navigationsgrid ،fullscreen ،paginations، عناصر فرم، و غیره) BuddyCSS به شما کمک خواهد کرد که وب سایت هایی را که عالی،سریع و کارآمد هستند، ایجاد کنید.BuddyCSS به jQuery وابسته نیست. در حالی که من واقعا دوستدار jQuery هستم،من عاشق این موضوع هستم که مجبور نیستم از آن به درستی مانند هر پروژه ای استفاده کنم، همان طور که گاهی اوقاتبه آن نیاز ندارید و در نهایت، BuddyCSS رایگان است و بطور مرتب بروز میشود، بنابراین چیزهای زیادی در آینده نزدیکانتظار می رود.منبع: طراحان وب تبریز
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات