کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

• آواتار Dorhato
    دیروز, ۱۳:۲۷
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان من همونم... درانجمن انجمن شعر و داستان نویسی
    من همونم که همیشه غم و غصه*م بیشماره /اونی که تنهاترینه، حتا سایه هم نداره /این منم که خوبیام و کسی هرگز نشناخته /اون که در راه رفاقت همه*ی هستی*شو...
    2 ارسال پاسخ | 610 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    دیروز, ۱۳:۲۳
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان شعر سهراب درانجمن انجمن شعر و داستان نویسی
    در دل من چیزی است مثل یک بیشه نور، مثل خواب دم صبحو چنان بی تابم که دلم می*خواهدبدوم تا ته دشت، بروم تا سر کوهدورها آوایی است که مرا می*خواند.
    2 ارسال پاسخ | 1379 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    دیروز, ۱۳:۱۷
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان اس ام اس سخنان ناب دکتر شریعتی درانجمن اس ام اس فلسفی
    خداوندا، از بچگی به من آموختند همه را دوست بدار،حال که بزرگ شده ام وکسی را دوست می دارم،می گویند: فراموشش کن...خدایا به من زیستنی عطا کن،که در لحظه ی...
    4 ارسال پاسخ | 2673 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    دیروز, ۱۳:۰۶
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان اس ام اس های فلسفی خرداد ۹۲ درانجمن اس ام اس فلسفی
    ابن سینا:من در میان موجودات از گاو خیلی میترسم. زیرا عقل ندارد و شاخ هم دارد!***جورج برنارد شاو: مدتها پیش آموختم که نباید با خوک کشتی گرفت،خیلی کثیف...
    1 ارسال پاسخ | 631 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    دیروز, ۱۳:۰۰
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان جملات آموزنده جدید درانجمن اس ام اس فلسفی
    خوشبختی از آن کسی است که در پی خوشبختی دیگران باشد. (زرتشت)/////////لقمان حكیم در توصیه به فرزندش اظهار نمود: فرزندم ! دل بسته به رضاى مردم و مدح و...
    2 ارسال پاسخ | 733 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    دیروز, ۱۲:۲۷
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان سخنان زیبا از افراد مختلف درانجمن اس ام اس فلسفی
    زندگی بسیار مسحور کننده است فقط باید با عینک مناسبی به آن نگریست. (دوما)/////هنر، کلید فهم زندگی است. (اسکار وایله)/////آدمی ساخته*ی افکار خویش است...
    1 ارسال پاسخ | 791 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    دیروز, ۱۲:۲۱
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان سخنانی از صادق هدایت درانجمن اس ام اس فلسفی
    زر پرستی و شکم پروری همه احساسات عالیه انسان را خفه می کند(صادق هدایت)///// تنها مرگ است که دروغ نمی گوید (صادق هدایت)///// مرگ، همه هستی ها را به یک...
    1 ارسال پاسخ | 1018 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    دیروز, ۱۲:۱۷
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان sms های فلسفی و عرفانی درانجمن اس ام اس فلسفی
    خدایادستم به آسمانت نمی رسداما تو که دستت به زمین می رسد“ بلندم کن “
    3 ارسال پاسخ | 1193 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    دیروز, ۱۲:۱۳
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان اس ام اس فلسفی از جبران خلیل جبران درانجمن اس ام اس فلسفی
    شاید بتوانید دست و پای مرا به غل و زنجیر کشید و یا مرا به زندانی تاریک بیافکنید، ولی افکار مرا که آزاد است نمی توانید به اسارت در آورید. (جبران خلیل...
    2 ارسال پاسخ | 1298 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    دیروز, ۱۲:۰۳
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان سخنانی از پائولوکوئیلو درانجمن اس ام اس فلسفی
    هرگز نمی توانیم درباره زندگی دیگران قضاوت كنیم، چون هر كس رنجها و درماندگی های خودش را دارد. پائولو كوئیلوتنها یك چیز هست كه برآورده شدن رویایی را...
    1 ارسال پاسخ | 970 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۵:۳۷
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ های شادمهر عقیلی درانجمن متن موسیقی
    خانه خراب تو شدم , به سوی من روانه شو/سجده به عشقت میزنم , منجی جاودانه شو/ای کوه پر غرور من , سنگ صبور تو منم/ای لحظه ساز عاشقی , عاشق با تو...
    5 ارسال پاسخ | 1926 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۵:۳۱
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ استاد محمد نوري درانجمن متن موسیقی
    باتو هستم ای وطن//باتو هستم ای وطن//ای خورشید جاوید من//ای صدای گرم آبشاران،ای شب مهتاب كوهستان//تو چون بهاری،بهاره بی پائیز//ز عطر خاك تو گشته ام...
    3 ارسال پاسخ | 1455 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۵:۲۵
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ های سامان جلیلی درانجمن متن موسیقی
    بگیر آروم//دل ای دل داغونم//میدونم غم داری//چقدر گفتم برنمیگرده//باز تو دلتنگ یاری//بگیر آروم، ای دل زارم//سهم اون تنهاییشه//بگو بعد اینهمه گریت//سهم...
    4 ارسال پاسخ | 3838 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۵:۲۱
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن ترانه های داریوش اقبالی درانجمن متن موسیقی
    تو اون شام مهتاب کنارم نشستی//عجب شاخه گل*وار به پایم شکستی//قلم زد نگاهت به نقش*آفرینی//که صورتگری را نبود این*چنینی//پریزاد عشق رو مه*آسا...
    8 ارسال پاسخ | 28026 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۵:۱۸
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن اهنگ های منصور درانجمن متن موسیقی
    آزادی کجای تنهای تنهام//ازادی گرمی دستاتو میخوام//ازادی سایه تو رو سرم نیست//هوای تو توی بال وپرم نیست//می خوام برم از اینجا جو نم به لب رسیده//هر جا...
    1 ارسال پاسخ | 6598 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۵:۱۶
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ های بهنام صفوی درانجمن متن موسیقی
    دیگه خیلی وقته که دورم ازت//بگو بعد من چندبار عاشق شدی//بگو چندتا قلبو شکستی و باز//همون آدمه سرده سابق شدی//غرور کیا زیر پات له شده//بگو چندنفر تشنه...
    2 ارسال پاسخ | 10998 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۵:۰۵
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان من آهنگ های سالار عقیلی درانجمن متن موسیقی
    عاشقی آواره ام//در غربت چشمان تو//گریه پنهان کرده ام//از حرمت چشمان تو//عطر تو را گرفته تن لحظه های من//صد باغ گل شکفته شده در هوای من//امشب تمام...
    3 ارسال پاسخ | 4958 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۵:۰۱
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ های سیاوش قمیشی درانجمن متن موسیقی
    تو بارون که رفتي -شبم زير و رو شد//يه بغض شکسته - رفيق گلوم شد//تو بارون که رفتي - دل باغچه پژمرد//تمام وجودم - توي آينه خط خورد//هنوز وقتي بارون -...
    6 ارسال پاسخ | 1951 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۴:۵۸
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ های ماهان شجاعی درانجمن متن موسیقی
    همه دنیامو فکر تو پر کرده با خیال تو خوبم هر لحظه//میدونم میدونی که نگاه تو واسه من به یه دنیا میارزه//زیر نور مهتاب حتی توی خواب با توام با...
    1 ارسال پاسخ | 1088 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۴:۵۵
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان .. ✍..♫ متن آهنگ های علی لهراسبی ♫..✍.. درانجمن متن موسیقی
    صدام کن این دم آخر//آخه فردا دیگه دیره//آخه فردا دیگه نیستم//کسی جامو میگیره//خداحافظ که دلگیرم//سراغت رو نه ! نمیگیرم//ببین گفتم خداحافظ//یه کاری کن...
    2 ارسال پاسخ | 2004 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۴:۵۰
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ های امید عسگری درانجمن متن موسیقی
    دارم میرم؛ حلالم کن//که رفتن آخرین راهه//که عمر عاشقیهامون چقد این روزا کوتاهه//بگو با رفتنم تا کی؛ درا رو بسته میذاری؟//خیالم رو تو این خونه میخوای...
    1 ارسال پاسخ | 1028 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۴:۴۵
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ های پویا درانجمن متن موسیقی
    بین دستای منو تو فاصله تموم دنیاست//اگه از تو دورم اما دل من هنوز همون جاست//هنوزم نبودن تو تورو از من نمیگیره//هنوزم عادت این عشق توی قلبم...
    1 ارسال پاسخ | 976 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۴:۳۴
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ های علی جهانیان درانجمن متن موسیقی
    تو هم درگیر من هستی تو این لحظه//تو هم بی من تو چشمات اشک می لرزه//تو هم تو خلوتت دلتنگ من میشی//همین حست برام یه دنیا می ارزه//همین حست برام یه...
    1 ارسال پاسخ | 4787 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۴:۳۲
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ های محسن ابراهیم زاده درانجمن متن موسیقی
    چه میشه کرد برو دوراتو بزن برو بگرد //کی مث من انقده به بودن تو پیله کرد//حالا چی شد تو پرم زدی دلم بد حالی شد //جات تو لحظه هایی که میشد //کنارم...
    1 ارسال پاسخ | 4138 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۴:۲۹
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ های جمشید درانجمن متن موسیقی
    چرا رو سر من آواره//همیشه نبودنت آواره//جای تو خالیه تو این خونه//دل من از این همه غم خونه//داره این غم منو میکشه بیا//دل تنهام به تو دلخوشه//کاش...
    1 ارسال پاسخ | 1514 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۴:۲۶
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ های زیبای رامین بی باک درانجمن متن موسیقی
    نیستی شبو روزم خاطره بازی شد//قلبت به این دوری چجوری راضی شد//دلتنگم و شبگرد تو هر خیابونی//دلتنگ تر میشم روزای بارونی//اشکام که تو بارون گم میشه رو...
    1 ارسال پاسخ | 2185 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۴:۲۱
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ های گروه Emo band درانجمن متن موسیقی
    آرامش با تو آره نفساتو // میخوام با تو هر جایی میام خسته نمیشم//هرجوری که باشی //میخوام که تو باشی //تو همونی که با خندیدناش دیوونه میشم//بگو چی تو...
    2 ارسال پاسخ | 3356 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۴:۱۷
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ های محسن یاحقی درانجمن متن موسیقی
    کنار هر قطره ی اشکم هزار خاطره دفنه///اینقد خاطره داریم که گویی قد یه قرنه///گلوم میسوزه از عشقت ، عشقی که مثه زهره///ولی بی عشق تو هر دم خنده با لب...
    1 ارسال پاسخ | 3354 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۴:۱۱
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ سریال ها درانجمن متن موسیقی
    روز و شب به یاد عشقت ای یار //هم صدای گریه و بارانم//رفته ام ز یادت اما ای عشق //تا ابد به یاد تو میمانم//عشقت را رها نکردم //دست از پا خطا نکردم...
    1 ارسال پاسخ | 1139 بازدید )
  • آواتار Dorhato
    چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸, ۱۴:۰۹
    Dorhato پاسخ داده به موضوع با عنوان متن آهنگ های مهدی یراحی درانجمن متن موسیقی
    هر چه کردم بذر شعرو شاد بپاشم هیچ نشد//پشت گندم زار هر سال آرام غصه هیچ نشد//به ساز گوش کن و آرام از این مزرعه بگذر// این مزرعه پیشین تر از این حادثه...
    3 ارسال پاسخ | 2795 بازدید )
More Activity
درباره Dorhato

اطلاعات عمومی

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
71
میانگین پستها در طول روز
5.53
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها