نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مجیدی:من برای استقلال شرط نگذاشتم

کاربرفعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۶ [ ۰۳:۲۳]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    Three FriendsYour first GroupCreated Album picturesCreated Blog entryTagger First Class
    نوشته های وبلاگ
    134
    سپاس ها
    1,362
    سپاس شده 1,584 در 1,016 پست
    حالت من
    Zodranj

مجیدی:من برای استقلال شرط نگذاشتم

به نقل از خبرآنلاین؛ با مجیدی درباره بازی استقلال با سایپا، پیشنهاد تیم*ها به او و دیگر مسائل مربوط به خودش صحبت كردیم.

*بازی با سایپا را دیدی؟
    بله، خوشحالم از این بابت كه هواداران مرا دوست دارند. اینكه هواداران مرا تشویق كنند برایم خیلی ارزشمند است اما از یك طرف هم می*ترسم.

*ترس؟ برای چه؟
    می*ترسم اسمم بشود چماق! نمی*خواهم نامم برای بازیكنان استقلال سنگین شود. من دست تك*تك هواداران استقلال را می*بوسم. آنها مرا فرهاد مجیدی كردند. من هم به عشق آنها دوست داشتم فوتبالم را در استقلال تمام كنم. خیلی دوست داشتم برگردم اما نشد. می*خواستم برای آخرین فصل هم برای استقلال بازی كنم. حالا كه نشد نمی*خواهم نامم تمركز بازیكنان را به هم بزند. به عنوان كوچك هواداران استقلال از آنها تقاضا می*كنم فقط استقلال را تشویق كنند. این بازیكنان را تشویق كنند. این بچه*ها خیلی غیرت دارند كه برای استقلال بازی می*كنند. آنها بدون پول و برای عشق به استقلال كار می*كنند و این خیلی ارزشمند است. باید هوای آنها را داشته باشیم.

*به هر حال هواداران می*بینند تیم مشكل گلزنی دارد.
    هواداران لطف دارند. امیدوارم این مشكل هم برطرف شود. من فقط یك نكته می*گویم. فرهاد مجیدی مهم نیست. من انگشت كوچك بازیكنان بزرگ تاریخ استقلال هم نیستم. آنها آمدند و رفتند. چه چیز ماند؟ فقط استقلال و این هوادارانش. از هواداران می*خواهم تیم را تشویق كنند.

*حالا به سپاهان می*روی؟
    نه.

*چرا؟ گفته می*شد پیشنهادشان خیلی خوب بود و همه چیز تمام شده.
    من بی*نهایت از آقای رحیمی مدیر باشگاه سپاهان و كادر فنی این تیم تشكر می*كنم. علاوه بر این باشگاه بزرگ باید از باشگاه*های ملوان، راه*آهن و ذوب*آهن هم تشكر كنم. برخی از مربیان و مدیران شخصاً به من خیلی لطف داشتند. آقایان دایی، هدایتی، درودگر و كربكندی خیلی به من محبت كردند و پیشنهادهای بسیاری داده شد؛ اما من فكر می*كنم هواداران استقلال دوست نداشته باشند مرا در ایران با پیراهن تيم دیگری ببینند. نمی*خواهم آنها را دلشكسته كنم. پیشنهاد برخی تیم*ها از نظر مالی واقعاً خوب بود اما همه چیز پول نیست. این هواداران در خیلی از بازی*ها مرا مدیون خود كردند. من به آنها بدهكارم و باید كاری كنم كه آنها دوست دارند. واقعیت اين است كه پیراهنی جز پیراهن استقلال به تن من نمی*رود. تماشاگران ما همیشه معرفت داشته*اند. انصاف نیست آنها را دلشكسته كنیم.

*وقتی این همه استقلال را دوست داری كاش به این تیم می*رفتی.
    یكی، دو جا خواندم كه من برای استقلال شرط گذاشتم. همین جا می*گویم هیچ وقت برای استقلال شرط نگذاشته*ام. من فقط می*گویم باشگاه من استقلال است. در آن به من یاد داده*اند كه به بزرگتر احترام بگذارم. امیرحسین صادقی با آن سابقه وقتی آمد بازوبند را به من داد، شعور و تربیت خودش را به رخ كشید وگرنه سابقه*اش در استقلال خیلی بیشتر از من است. آقای قلعه*نویی خودش خیلی به بزرگتر و كوچكتر اهمیت می*دهد. من فقط گفتم در استقلال باید حرمت*ها حفظ شود. این معنایش شرط گذاشتن نیست. برای من فرقی نمی*كند كه سرمربی تیم امیر قلعه*نویی باشد یا پرویز مظلومی و صمد مرفاوی، برای من فرقی نمی*كند مدیر استقلال واعظی*آشتیانی باشد یا علی فتح*ا...زاده. همه ما می*آییم و می*رویم. فقط استقلال و هوادارانش می**مانند كه باید قدرشان را دانست. برای من استقلال مهم است. با بردهایش خوشحال می*شوم و با شكست*هایش ناراحت كه البته امیدوارم دیگر شكست این تیم را نبینم.

هر جمعه برایت نامه ای می نویسم و خود خوب میدانم که چرا نمی آیی!!!
    چون می دانم که خوب میدانی که خط همه نامه هایم کوفی است!

2. کاربر روبرو از پست مفید nasim.h سپاس کرده است .

وکیل (چهارشنبه ۱۱ مرداد ۹۱)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع