کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: درخواست مدیر انجمن شدن

مدیر کل سایت

آخرین بازدید
    یکشنبه ۱۷ تیر ۹۷ [ ۱۲:۴۲]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassThree Friends10000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 241 در 29 پست

Post درخواست مدیر انجمن شدن

با سلام

شرایط مدیریت انجمن پیچک ( مدیر یک یا چند انجمن )

کاربر فعال باشید : حتما می بایست حداقل 10 روز از زمان کاربر فعال شدن شما گذشته باشد و بعد درخواست مدیریت انجمن را ارسال کنید

سابقه و امتیازی که در زمان فعال بودن کسب کردید بسیار مهم است

حداقل پست های مفید : 50

حداقل زمان آنلاین بودن در روز : 4 ساعت (زمان آنلاین بودن در یک هفته ی اخیر کاربر برسی می شود)

مسئولیت مدیر انجمن به مراتب بالاتر از کاربر فعال است و مسئولیت پذیری یکی از گزینه های مهم مدیریت است

مدیر انجمن می بایست نظارت دقیقی بر روی مطالبی که کاربران در انجمنی که تحت مدیریت شماست درج می کنند داشته باشد

مدیران انجمن می بایست مطالبی که در انجمن درج می شود را بررسی کنند که غیر معمول نباشد و از نظر قانونگذار و مسئولین فیلترینگ موردی نداشته باشد

مدیران انجمن می توانند در صورت نیاز به کاربران متخلف اخطار دهند و لازم است دلیل اخطار را نیز ثبت کنند

مدیریت انجمن می تواند در صورت نیاز مطالب کاربران را ویرایش کند ، فقط لطفا در هنگام ویرایش مطلب کاربر ، علت آن را ذکر کنید که کاربر نویسنده و همینطور دیگر مدیران متوجه ی علت ویرایش توسط شما شوند

باتوجه به توضیحات ، چنانچه شرایط فوق را دارید و توانایی مدیریت نیز در خود می بینید لطفا در همین تاپیک درخواست مدیر شدن انجمنی که میتوانید آن را مدیریت کنید را ذکر کنید

ممکن است یک شخص بتواند چندین انجمن را مدیریت کند و توانایی و قابلیت بالایی داشته باشد ، در این صورت مدیریت چند بخش به ایشان داده می شود

با احترام

2. 23 کاربر از پست مفید admin سپاس کرده اند .

**4hoo** (پنجشنبه ۲۶ مرداد ۹۱),*mahdis masterpis* (چهارشنبه ۱۵ آذر ۹۱),ali2000 (شنبه ۲۳ دی ۹۱),DayaN (شنبه ۲۴ تیر ۹۱),ТØЯИДDØ (یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۲),Eri (دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۲),etee (پنجشنبه ۰۴ آبان ۹۱),free (چهارشنبه ۰۳ اردیبهشت ۹۳),Love star (جمعه ۱۸ بهمن ۹۲),mahdi (شنبه ۲۴ تیر ۹۱),nasim.h (پنجشنبه ۲۹ تیر ۹۱),pc_hex (شنبه ۰۷ مرداد ۹۱),Ramin (یکشنبه ۲۵ تیر ۹۱),مینا (چهارشنبه ۱۱ مرداد ۹۱),محسن74 (جمعه ۰۱ آذر ۹۲),وکیل (جمعه ۲۳ تیر ۹۱),Z.F (یکشنبه ۰۱ مرداد ۹۱),ƝԈѪƩѤ (سه شنبه ۰۱ اسفند ۹۱),آنالیا (شنبه ۲۴ تیر ۹۱),دنیای خاموش من (پنجشنبه ۰۵ مرداد ۹۱),شبگرد نفس (دوشنبه ۱۷ مهر ۹۱),صوفیا80 (سه شنبه ۲۳ دی ۹۳),علیرضا رحمانی (جمعه ۰۸ اسفند ۹۳)

کاربر سایت

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۲۴ تیر ۹۵ [ ۱۵:۵۱]
    سطح
    1
    Overall activity: 0%
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

زیا

سلام من تازه عضو شدم میتونید کمکم کنید؟؟
    redirect.php?a=forums.pichak.net/images/smilies/cancan.gif

مدیر کل سایت

آخرین بازدید
    شنبه ۰۸ اردیبهشت ۹۷ [ ۱۷:۱۶]
    سطح
    1
    Overall activity: 65.0%
    دستاوردها:
    Created Album picturesCreated Blog entryTagger First ClassThree FriendsOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    27
    سپاس ها
    2,982
    سپاس شده 2,498 در 1,240 پست
    حالت من
    Khejalati
    با سلامشرایط مدیریت انجمن پیچک ( مدیر یک یا چند انجمن )کاربر فعال باشید : حتما می بایست حداقل 10 روز از زمان کاربر فعال شدن شما گذشته باشد و بعد درخواست مدیریت انجمن را ارسال کنیدسابقه و امتیازی که در زمان فعال بودن کسب کردید بسیار مهم استحداقل پست های مفید : 50حداقل زمان آنلاین بودن در روز : 4 ساعت (زمان آنلاین بودن در یک هفته ی اخیر کاربر برسی می شود)مسئولیت مدیر انجمن به مراتب بالاتر از کاربر فعال است و مسئولیت پذیری یکی از گزینه های مهم مدیریت استمدیر انجمن می بایست نظارت دقیقی بر روی مطالبی که کاربران در انجمنی که تحت مدیریت شماست درج می کنند داشته باشدمدیران انجمن می بایست مطالبی که در انجمن درج می شود را بررسی کنند که غیر معمول نباشد و از نظر قانونگذار و مسئولین فیلترینگ موردی نداشته باشدمدیران انجمن می توانند در صورت نیاز به کاربران متخلف اخطار دهند و لازم است دلیل اخطار را نیز ثبت کنندمدیریت انجمن می تواند در صورت نیاز مطالب کاربران را ویرایش کند ، فقط لطفا در هنگام ویرایش مطلب کاربر ، علت آن را ذکر کنید که کاربر نویسنده و همینطور دیگر مدیران متوجه ی علت ویرایش توسط شما شوندباتوجه به توضیحات ، چنانچه شرایط فوق را دارید و توانایی مدیریت نیز در خود می بینید لطفا در همین تاپیک درخواست مدیر شدن انجمنی که میتوانید آن را مدیریت کنید را ذکر کنیدممکن است یک شخص بتواند چندین انجمن را مدیریت کند و توانایی و قابلیت بالایی داشته باشد ، در این صورت مدیریت چند بخش به ایشان داده می شودبا احترام

..*
    روی لینک تاپیک های زیر کلیک و حتما مطالعه کنید *..

"اطلاعيه و اخبار انجمنها"قوانین انجمن"

Hidden Content

برای جلوگیری از بی نظمی در تاپیک ها لطفا فقط از دکمه سپاس استفاده کنید

هنگام زدن تاپیک دقت کنید تاپیک تکراری نباشد

کاربر سایت

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۲۵ آذر ۹۵ [ ۱۰:۲۸]
    سطح
    1
    Overall activity: 33.0%
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

Icon16 ایجاد انجمن در این فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیای خاموش من نمایش پست ها
    با سلامشرایط مدیریت انجمن پیچک ( مدیر یک یا چند انجمن )کاربر فعال باشید : حتما می بایست حداقل 10 روز از زمان کاربر فعال شدن شما گذشته باشد و بعد درخواست مدیریت انجمن را ارسال کنیدسابقه و امتیازی که در زمان فعال بودن کسب کردید بسیار مهم استحداقل پست های مفید : 50حداقل زمان آنلاین بودن در روز : 4 ساعت (زمان آنلاین بودن در یک هفته ی اخیر کاربر برسی می شود)مسئولیت مدیر انجمن به مراتب بالاتر از کاربر فعال است و مسئولیت پذیری یکی از گزینه های مهم مدیریت استمدیر انجمن می بایست نظارت دقیقی بر روی مطالبی که کاربران در انجمنی که تحت مدیریت شماست درج می کنند داشته باشدمدیران انجمن می بایست مطالبی که در انجمن درج می شود را بررسی کنند که غیر معمول نباشد و از نظر قانونگذار و مسئولین فیلترینگ موردی نداشته باشدمدیران انجمن می توانند در صورت نیاز به کاربران متخلف اخطار دهند و لازم است دلیل اخطار را نیز ثبت کنندمدیریت انجمن می تواند در صورت نیاز مطالب کاربران را ویرایش کند ، فقط لطفا در هنگام ویرایش مطلب کاربر ، علت آن را ذکر کنید که کاربر نویسنده و همینطور دیگر مدیران متوجه ی علت ویرایش توسط شما شوندباتوجه به توضیحات ، چنانچه شرایط فوق را دارید و توانایی مدیریت نیز در خود می بینید لطفا در همین تاپیک درخواست مدیر شدن انجمنی که میتوانید آن را مدیریت کنید را ذکر کنیدممکن است یک شخص بتواند چندین انجمن را مدیریت کند و توانایی و قابلیت بالایی داشته باشد ، در این صورت مدیریت چند بخش به ایشان داده می شودبا احترام
    با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم من ی انجمن میخوامن تو فروم ایجاد کنم و اطلاعات مربوط به هوشمند سازی ساختمان رو قرار بدم میشه کمک کنید

کاربر سایت

آخرین بازدید
    یکشنبه ۰۲ مهر ۹۶ [ ۰۱:۳۰]
    سطح
    1
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    Three FriendsCreated Blog entry1000 Experience PointsVeteran
    نوشته های وبلاگ
    2
    سپاس ها
    10
    سپاس شده 56 در 39 پست

سازی

کسب الان پیدا میشه تو ابن انجمن چقدد انجمن ها سرد بی روح شدن
    واسه ما مرغ همسایه غازه
    ****من به هیشکی امضاء نمیدم***

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع