کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: چگونه در هنگام ارسال مطلب ، تصویر آپلود کنم و از تصویر استفاده کنم ؟

مدیر کل سایت

آخرین بازدید
    شنبه ۰۳ شهریور ۹۷ [ ۲۲:۱۰]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassThree Friends10000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 242 در 29 پست

Lightbulb چگونه در هنگام ارسال مطلب ، تصویر آپلود کنم و از تصویر استفاده کنم ؟

چگونه در هنگام ارسال مطلب ، تصویر آپلود کنم و از تصویر استفاده کنم ؟

پاسخ :

برای اینکه تصویری را که در رایانه دارید آپلود کنید و در متن خود استفاده کنید

می بایست در زیر صفحه ای که متن را تایپ میکنید ، صفحه پیشرفته را بزنید

سپس از گزینه های بالا ، گزینه ی فایل های پیوست را بزنید ( مطابق تصویر زیر )

بعد از کلیک روی گزینه ی فایل های پیوست، صفحه ای برای شما باز می شود

روی گزینه ی Browes مطابق شکل زیر کلیک کنید

سپس عکس مورد نظر خود را از رایانه ی شخصی انتخاب کنید و مطابق شکل زیر روی گزینه ی آپلود کلیک کنید

سپس مدتی صبر کنید ، تا فایل شما آپلود شود
    پس از آپلود ، فایل آپلود شده در همان صفحه قسمت پایین نمایش داده می شود
    روی عنوان فایل آپلود شده ی خود مطابق شکل زیر کلیک کنید

با کلیک بر روی نام فایل تصویر ، تصویری که آپلود کردید در یک پنجره ی جدید باز می شود و نمایش داده می شود

از قسمت آدرس بار ، آدرس تصویر را مطابق شکل زیر انتخاب و کپی کنید

پنجره ای که برای آپلود باز شده بود را می توانید ببنید

اکنون به صفحه ای که متن خود را نوشتید و میخواهید تصویر در آنجا درج شود بروید

از منوی بالا روی گزینه ی Insert image کلیک کنید ( مطابق شکل زیر )

با کلیک روی این گزینه ، یک پنجره برایتان باز می شود ، درون کادر URL راست کلیک کرده و گزینه ی Paste رو بزنید تا آدرسی که از تصویر کپی کرده بودید در اینجا درج شود

سپس مطابق شکل زیر روی گزینه ی قبول کلیک کنید

کار تمام است ، همانطور که مشاهده می کنید ، تصویر مورد نظر در قسمتی که میخواستید استفاده کنید قرار گرفت.

نکته ها :

- تصاویری که آپلود میکنید نباید حجم بالایی داشته باشد.
    - تصاویری که آپلود میکنید بهتر است عرض بیش از 800 نداشته باشد.
    - اگر هنگام ارسال یک متن ، تصویری آپلود کنید و در نهایت آن متن را ثبت و یا ذخیره نکنید ، تصویر آپلود شده حذف می شود.

بسیار مهم : لازم به ذکر است در این روش ، تصاویر فقط برای افرادی که در انجمن عضو هستند نمایش داده می شود و افراد مهمان که در انجمن عضو نشدند ولی قصد دارند مطالب شما را مطالعه کنند ، تصاویر را به این صورت می بینند.

و اما برای رفع این مشکل چکار کنیم ؟

برای اینکه تصاویر برای همه نمایش داده شود ، شما میتوانید تصویر مورد نظر خود را در سرویس های آپلود دیگری آپلود کنید کنید ، مثلا از آپلود سنتر پیچک یا دیگر سرویس های آپلود معتبر استفاده کنید.

پس از آپلود ، کد تصویر مستقیم را انتخاب و کپی کنید ، سپس روی منوی Insert image کلیک کرده و طبق مابقی آموزش فوق عمل کنید

در این صورت تصاویری که در متن خود استفاده کنید برای افراد مهمان نیز نمایش داده می شود.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که تقریبا 40 درصد افرادی که وارد انجمن می شوند و از مطالب شما بهرمند می شوند مهمان هستند و عضو انجمن نمی شوند، پس مهم است که تصاویر استفاده شده برای آنها نیز قابل نمایش باشد.
    ویرایش توسط admin : شنبه ۱۷ تیر ۹۱ در ساعت ۰۰:۴۹ دلیل: نکته ها اضافه شد.

2. 14 کاربر از پست مفید admin سپاس کرده اند .

ali (شنبه ۱۷ تیر ۹۱),DayaN (جمعه ۱۳ مرداد ۹۱),fatimaezati (جمعه ۲۱ تیر ۹۲),free (چهارشنبه ۰۶ آذر ۹۲),kamyab (سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۲),Love star (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۲),Maks4 (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),maryam goli (شنبه ۰۲ شهریور ۹۲),nasim.h (جمعه ۳۰ تیر ۹۱),SoOoren (شنبه ۰۵ اردیبهشت ۹۴),talareagahi (پنجشنبه ۲۱ دی ۹۱),ƝԈѪƩѤ (سه شنبه ۰۱ اسفند ۹۱),آسمون (شنبه ۱۱ آذر ۹۱),دنیای خاموش من (سه شنبه ۲۰ تیر ۹۱)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)