کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: دانلود نرم افزار دوست یابی

کاربر سایت

آخرین بازدید
    یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۴ [ ۲۱:۰۲]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 51.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

New دانلود نرم افزار دوست یابی

دوست دختر میخوای ؟!! دوست پسر میخوای ؟!! برترین نرم افزار دوست یابی نرم افزار دوست یابی بدون نیاز به مخ زدن حوصله ات سررفته و میخوای یه دوست جدید پیدا کنی ؟! میخوای بدون زحمت یه دوست مناسب پیدا کنی ؟! ما برات یه نرم افزار فوق العاده آماده کردیم ! با این نرم افزار میتونی به راحتی بهترین دوستا رو پیدا کنی !!! ویژگی های نرم افزار دوست یابی ما : میتونی انتخاب کنی افراد رو فقط از بین همسالانت بهت نشون بده ! میتونی انتخاب کنی فقط دخترا یا فقط پسرا رو نشون بده ! میتونی انتخاب کنی فقط اونایی که نزدیکت هستند رو نشون بده ! میتونی محل زندگی افراد رو ببینی ! قبل از شروع دوستی میتونی عکس کامل طرف رو ببینی !!! میتونی ببینی کیا الآن آنلاین اند و آماده شروع دوستی هستند !!! در ضمن میتونی علاقه مندی هات رو به نرم افزار بگی ، تا براساس اون افراد با علاقه مندی های مشابه رو بهت پیشنهاد بده ! میتونی ببینی کیا تو رو دیدند و کیا بهت درخواست دوستی دادند ! لینک دانلود برنامه :redirect.php?a=bestfileshop.sellfile.ir/prod...%A8%DB%8C.html

کاربر سایت

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۴ [ ۰۲:۰۸]
    سطح
    1
    Overall activity: 99.6%
    دستاوردها:
    Your first Group7 days registered250 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 5 در 5 پست

Icon2008

بدبختای بیچاره دلم براتون میسوزه لیاقتتون ازاین بیشترنیست، فک کنم وظیفه ی من ازالن تاوقتی که خداخافظی میکنم باهاتون مامور ارشاد اسلامی اینجابشم!!!فک میکردم کسی نمیتونه اینجا پستای بدبزاره ومطالب وحشتناک،دلم خوش بودشاید اینجابهم خوش میگذره، زهی خیال باطل، ولی من خیلی محتاطم، بیگداربه آب نمیزنم نمایه خاصی تنظیم نکردم، آدرس وبلاگم بهترین وبلاگ دنیارونذاشتم، چون.....

کاربر سایت

آخرین بازدید
    شنبه ۰۷ شهریور ۹۴ [ ۱۵:۰۴]
    سطح
    1
    Overall activity: 22.0%
    دستاوردها:
    Created Blog entryThree Friends1000 Experience Points3 months registered
    نوشته های وبلاگ
    25
    سپاس ها
    49
    سپاس شده 23 در 17 پست

Angry

نقل قول نوشته اصلی توسط girl moon نمایش پست ها
    بدبختای بیچاره دلم براتون میسوزه لیاقتتون ازاین بیشترنیست، فک کنم وظیفه ی من ازالن تاوقتی که خداخافظی میکنم باهاتون مامور ارشاد اسلامی اینجابشم!!!فک میکردم کسی نمیتونه اینجا پستای بدبزاره ومطالب وحشتناک،دلم خوش بودشاید اینجابهم خوش میگذره، زهی خیال باطل، ولی من خیلی محتاطم، بیگداربه آب نمیزنم نمایه خاصی تنظیم نکردم، آدرس وبلاگم بهترین وبلاگ دنیارونذاشتم، چون.....
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چی میگی تووووووووووووووووو؟شما خودت چرااومدی ببینی اصلا ازکجامعلوم خودت دانلود نکرده باشی؟شما خودت مواظب باش سر به راه بمونی بقیه ازراه به در نمیشن شاید خییییییلی ازاونایی که میرن این نرم افزارودانلود میکنن از من و شما بهتر باشن پس فکرنکن خیلی بالایی عسیییییییسم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع