با سلام خدمت دوستان عزیزکد آهنگ جدید روزای خوب با صدای علی لهراسبی رو میتونید از این قسمت دریافت کنیدکد مورد نظر در تمام وبلاگ ها و سایت ها قابل استفاده و فعال میباشد.تصویر و متن آهنگ روزای خوب با صدای علی لهراسبی / شما میتونید کدهای آهنگ درخواستی رو برای ما ارسال کنید.ترانه : محسن حق نظری / موزیک : محمد عابدینی / تنظیم : ادریس رضایی فر / میکس و مستر : آرش پاکزادمتن آهنگ روزای خوب علی لهراسبیوقتی که با هم زیر بارونیماین هوا بوسیدن دستاتو کم دارهمن یه دیوونم با تو آروممبودنم به حس تو وابستگی دارهچشمام تا چشمات نگات توو نگاموقتی دستاتو میگیرم یعنی میمونمروزای خوبم با تو نزدیکهآخرش دنیای من میشی تو میدونمعشق من آروم نمیشم بی تو من دیوونه میشمدوست دارم هر جا که باشم باشی پیشمعشق من آروم نمیشم بی تو من دیوونه میشمدوست دارم هر جا که باشم باشی پیشم******متن آهنگ جدید روزای خوب با صدای علی لهراسبی******گرمی دستات عطر نفساتعشق من بودن تو آرامش بهم میدهاینقده خوبی انقد آرومیمثل تو هیچکی تووی رویا ندیهعشق من هوار نزدیکت میشمقلب من با دیدن چشمات تپش دارهغیر عادی بود این که خیلی زودگفتن این دیوونه بدجوری دوست دارهعشق من آروم نمیشم بی تو من دیوونه میشمدوست دارم هر جا که باشم باشی پیشمعشق من آروم نمیشم بی تو من دیوونه میشمدوست دارم هر جا که باشم باشی پیشمکد آهنگ :
کد:
تنها کاربران عضو می توانند کد را مشاهده کنند.
صفحه موزیک مورد نظر :[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]