در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کسب درآمد اینترنتی با سایت فوق العاده dimondclix

کاربر سایت

آخرین بازدید
    جمعه ۱۳ اسفند ۹۵ [ ۱۹:۳۴]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

کسب درآمد اینترنتی با سایت فوق العاده dimondclix

سایت عالی dimondclix یکی از بهترین سایت هایی هست که باهاش آشنا شدم . 5 روز اول به شما عضویت زمرد رو میده که قیمتش 100 دلار هستش و توی همین 5 روز با تبلیقات 0.02 و 0.0018 سنتی که داره میتونید به 1 دلار برسید که این عالیه . البته تبلیغات با ارزش های متفاوت خیلی زیاد موجود هستش که بستگی به خودتون داره چقدرش رو کلیک کنید .و اینکه به محض ثبت نام 0.50 سنت هدیه عضویت به شما میده . قیمت هر زیر مجموعه اجاره ای 0.12 سنت هست و اینجا شما امکان خرید زیرمجموعه مستقیم رو هم دارید که قیمت هر زیرمجموعه مستقیم 1 دلاره . از ویژگی های دیگه این سایت باید بگم که واقعا میانگین کلیک های زیرمجموعه های اجاره ای بالاست و خیلی خوب کلیک میکنن . کمترین مقدارش 20 کلیک در روزه برای من و نکته آخر اینکه من خودم هنوز برداشت نزدم ولی به اندازه ی کافی نسبت به امنیت سایت و اثبات پرداختی هم توی سایت های ایرانی و مخصوصا توی فروم ها و سایت های خارجی تحقیق کردم و وقتی مطمعن شدم 12 دلار سرمایه گذاری کردم و راضی هستم . پیشنهاد میکنم این سایت فوق العاده رو از دست ندید . برای عضویت روی لینک زیر کلیک کنید و هر سوالی داشتید بپرسید . redirect.php?a=[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]

کاربر سایت

آخرین بازدید
    جمعه ۲۷ اسفند ۹۵ [ ۰۱:۲۷]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 20.0%
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

New 1 همکاری با فروشگاه ساعت مچی ماهان

فروشگاه ساعت مجی ماهان به صورت پورسانتی همکار قبول میکند:شرایط همکاری:داشتن وب سایت با بازدید مناسب و رتبه المسا زیر 1 میلیوناین فروشگاه برند های فستینا -ویولت-رودانیا-جگوار-ویولت-کاسیو-کاندینو-سیکو را پشتیبانی می کند.ادرس فروشگاه: bwatch.ir

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)