کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مرکز خرید chatuchak بانکوک

کاربر سایت

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۱۱ آبان ۹۶ [ ۲۳:۲۷]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 3 در 3 پست

مرکز خرید chatuchak بانکوک

مرکز خرید CHATUCHAK بانکوک تور تايلند این بازار ترکیبی از تمامی بازارهای بانکوک است، Chatuchak بازاری مناسب برای آخر هفته*هاست. وقتی بزرگی این بازار را ببینید شگفت*زده می*شوید، شاید اجناس باورنکردنی را در این بازار ببینید. شما می*توانید صفحه*های موسیقی قدیمی، مهره*ها، زره*های قدیمی تا ماهی زنده را در این*جا پیدا کنید. چانه زدن در این بازار طبیعی است فقط باید مؤدبانه انجام گیرد. تور پوکت می*توان گفت خرید در این بازار یکی از هیجان*انگیز*ترین تجربه*ها در دنیا است. میان عمده*فروشان و فروشندگان دیگر در بازارهای آخر هفته نقطه*ی عطفی وجود دارد که برای گردشگران جالب و دیدنی است. مجموعه*های متنوع و کالاهای مختلف شما را تحریک می*کند. این فروشگاه به معنای واقعی کلمه پول* شما را تمام می*کند. زمین فروشگاه Chatuchak حدود ۳۵ هکتار است و بیش از ۸ هزار مغازه دارد. آخر هفته*ها معمولا بیش از ۲۰۰ هزار نفر به این مراکز رجوع می*کنند تا محصولات مورد نظرشان را تهیه کنند. مغازه*داران کهنه*کار لوازم خود را در این*جا می*فروشند، اما همه*ی آن*ها قیمت مناسبی ندارند. اما اگر سفری ۷ روزه به بانکوک دارید حتما به بازار آخر هفته*ی Chatuchak سر بزنید، پشیمان نمی*شوید.هاست لینوکس حرفه ای

کاربر سایت

آخرین بازدید
    سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۶ [ ۱۳:۳۲]
    سطح
    1
    Overall activity: 49.0%
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

بازار ترکیبی تایلند

در مورد یکی از بهترین بازارهای شهر بانکوک مقاله ایی را در نظر گرفتم که خالی از لطف نیست این مرکز جایی نیست جز مرکز خرید چاتوچاک بانکوک Chatuchakترکیبی از تمامی بازارهای بانکوک است، Chatuchak بازاری مناسب برای آخر هفته*هاست. وقتی بزرگی این بازار را ببینید شگفت*زده می*شوید، شاید اجناس باورنکردنی را در این بازار ببینید. شما می*توانید صفحه*های موسیقی قدیمی، مهره*ها، زره*های قدیمی تا ماهی زنده را در این*جا پیدا کنید. چانه زدن در این بازار طبیعی است فقط باید مؤدبانه انجام گیرد.می*توان گفت خرید در این بازار یکی از هیجان*انگیز*ترین تجربه*ها در دنیا است. میان عمده*فروشان و فروشندگان دیگر در بازارهای آخر هفته نقطه*ی عطفی وجود دارد که برای گردشگران جالب و دیدنی است. مجموعه*های متنوع و کالاهای مختلف شما را تحریک می*کند. این فروشگاه به معنای واقعی کلمه پول* شما را تمام می*کند. زمین فروشگاه چاتوچاک حدود ۳۵ هکتار است و بیش از ۸ هزار مغازه دارد.آخر هفته*ها معمولا بیش از ۲۰۰ هزار نفر به این مراکز رجوع می*کنند تا محصولات مورد نظرشان را تهیه کنند. مغازه*داران کهنه*کار لوازم خود را در این*جا می*فروشند، اما همه*ی آن*ها قیمت مناسبی ندارند. اما اگر سفری ۷ روزه به بانکوک دارید حتما به بازار آخر هفته*ی چاتوچاک سر بزنید، پشیمان نمی*شوید.من در سفرم به کشور تایلند همراه با تور تایلند از این بازار دیدن کردم واقعا بازار جالبی بودو هر چی که تقریبا مورد نیاز بود در این بازار پیدا می شد.

کاربر سایت

آخرین بازدید
    سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۶ [ ۲۱:۳۴]
    سطح
    1
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    من 23 ام میرم بانکوک و پاتایا . دنبال مرکز خریدهاش بودم ممنون از اطلاعاتتون. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] |

کاربر سایت

آخرین بازدید
    دیروز [ ۱۶:۵۲]
    سطح
    1
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    100 Experience Points31 days registered
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

بانکوک

من در سفر با تور بانکوک به این مرکز خرید رفتم جنساش عالیه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)