کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اشتباهات رایج در هنگام مسواک زدن

کاربر سایت

آخرین بازدید
    دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸ [ ۱۴:۲۶]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 32.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

اشتباهات رایج در هنگام مسواک زدن

شاید با خود فکر کنید که همین که مسواک را بردارید و بر روی دندان های خود بکشید کفایت می کند اما باید بدانید برای اینکه دندان های شما سالم و زیبا بمانند فقط دست گرفتن مسواک کافی نیست شما باید نوع مسواک زدن و حتی آب کشیدن دندان ها را بلد باشید پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا دندان های سفید و زیبا داشته باشید..شستشوی بیش از حد دهان :یکی از اولین اشتباهات رایج این است که دهان را بیش از اندازه آب می کشید اگر شما می خواهید خمیر دندان به خوبی بر روی دندان شما اثر کند نباید دهان خود را زیاد آب بکشید زیرا باعث میشود که خمیر دندان از روی دندان های شما پاک شود و نتواند به درستی وظیفه پاک کنندگی دندان های شما را انجام دهد که در طولانی مدت بر روی دندان های شما اثر مخربی میگذارد سعی کنید که با یک لیوان آب دهان خود را بشوئید. عدم استفاده از نخ دندان :اکر فاصله دندان های شما زیاد است باید بدانید که مسواک زدن کافی نیست و ممکن است باقی مانده مواد غذایی لای دندان های شما باقی بماند که در نتیجه باعث پوسیدگی دندان های شما میشود که متخصصین حتما پیشنهاد می کنند که بعد از مسواک حتما از نخ دندان استفاده نمایید.حامی گام
    ویرایش توسط rezadavdi : دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸ در ساعت ۱۴:۲۲

کاربر سایت

آخرین بازدید
    شنبه ۱۶ آذر ۹۸ [ ۰۶:۱۲]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 3 در 3 پست

بعد از تو موزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط rezadavdi نمایش پست ها
    شاید با خود فکر کنید که همین که مسواک را بردارید و بر روی دندان های خود بکشید کفایت می کند اما باید بدانید برای اینکه دندان های شما سالم و زیبا بمانند فقط دست گرفتن مسواک کافی نیست شما باید نوع مسواک زدن و حتی آب کشیدن دندان ها را بلد باشید پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا دندان های سفید و زیبا داشته باشید..شستشوی بیش از حد دهان :یکی از اولین اشتباهات رایج این است که دهان را بیش از اندازه آب می کشید اگر شما می خواهید خمیر دندان به خوبی بر روی دندان شما اثر کند نباید دهان خود را زیاد آب بکشید زیرا باعث میشود که خمیر دندان از روی دندان های شما پاک شود و نتواند به درستی وظیفه پاک کنندگی دندان های شما را انجام دهد که در طولانی مدت بر روی دندان های شما اثر مخربی میگذارد سعی کنید که با یک لیوان آب دهان خود را بشوئید. عدم استفاده از نخ دندان :اکر فاصله دندان های شما زیاد است باید بدانید که مسواک زدن کافی نیست و ممکن است باقی مانده مواد غذایی لای دندان های شما باقی بماند که در نتیجه باعث پوسیدگی دندان های شما میشود که متخصصین حتما پیشنهاد می کنند که بعد از مسواک حتما از نخ دندان استفاده نمایید.
    دانلود آهنگ جدید وای دل جادو شدم دستای رو شدم از شاهین میری با کیفیت های ۱۲۸ و ۳۲۰ kbps از سایت بعد از تو موزیکدانلود آهنگ غمگین شاهین میری وای دل جادو شدم دستای رو شدم با لینک مستقیمDownload New Music Shahin Miri Called Eshghe Nab + Text Music Mp3 2019 – ۱۳۹۸آهنگ عشق نابدانلود آهنگ غمگین شاهین میری وای دل جادو شدم دستای رو شدمجهت پخش آنلاین + دانلود موزیک وای دل جادو شدم دستای رو شدم به ادامه مطلب رجوع کنید…متن آهنگ شاهین میری به اسم وای دل جادو شدم دستای رو شدموای دل جادو شدم دستای رو شدم من یه قصم که دوباره با تو شروع شدمدل به دریا زدم فکر نکنی جا زدم دستی دستی به بخت خودم پشت پا زدمنگاهت عشق صدات عشق داره کم میاره پیش پات عشق تو وجودت عشق نابه کاش همیشه باشهنگاهت عشق صدات عشق داره کم میاره پیش پات عشق تو وجودت عشق نابه کاش همیشه باشهعشقم خودت شاهدی هر وقت یه ندا بدی جونمو میدم واست جونی که نا قابلهدرد من دوریه وای چه درد ناجوریه منو داغون میکنه از تو یکم فاصلهدانلود آهنگ غمگین شاهین میری وای دل جادو شدم دستای رو شدم♪♪♪♪♪♪♪ای نگاهت عشق صدات عشق داره کم میاره پیش پات عشق تو وجودت عشق نابه کاش همیشه باشهنگاهت عشق صدات عشق داره کم میاره پیش پات عشق تو وجودت عشق نابه کاش همیشه باشهنگاهت عشق صدات عشق داره کم میاره پیش پات عشق تو وجودت عشق نابه کاش همیشه باشهنگاهت عشق صدات عشق داره کم میاره پیش پات عشق تو وجودت عشق نابه کاش همیشه باشهبعد از تو موزیک

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع