کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: معرفی یک جهت ثبت نام فوری وام ازدواج برای تمامی بانکها در تمامی شهرها

Threaded View

کاربر سایت

آخرین بازدید
    شنبه ۰۴ خرداد ۹۲ [ ۱۷:۴۸]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

معرفی یک جهت ثبت نام فوری وام ازدواج برای تمامی بانکها در تمامی شهرها

در این جا قصد دارم سایتی رو جهت ثبت نام فوری وام ازدواج برای تمامی بانکها در تمامی شهرها معرفی کنم.

قبلا تو یک پست گفته بودم که چرا می خوام این سایت رو معرفی کنم. یک سری بزنید.
    حالا توضیحاتی که تو خود سایت اورده رو عینا براتون میارم و برای رفتن به خود سایت اینجا کلیک کنید.
    شرح خدمات:
    در حال حاضر ثبت درخواست وام ازدواج برای برخی بانک ها امکان پذیر نیست چرا که این بانک ها در لیست بانک های دارای بودجه در استان مورد نظر نیستند. در ضمن ممکن است در ساعاتی از شبانه روز که شما به سایت مراجعه نمی کنید بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شود و بلافاصله از لیست خارج شود و شما متوجه نشوید.
    به همین دلیل ما جهت رفاه حال شما عزیزان خدمتی را ارایه نموده ایم که از این طریق شما درخواستتان را برای ما ارسال می کنید و ما در اولین فرصت پیش آمده (به محض این که بانک مورد نظر شما به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شد) اقدام به ثبت اطلاعات شما در سایت اصلی وام ازدواج و ارسال کد رهگیری برایتان می نماییم .
    به این ترتیب اگر در ساعاتی که شما به سایت مراجعه نمی کنید نیز بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه در استان شما اضافه شود شما چیزی را از دست نداده اید و ما برای شما درخواستتان را ثبت می کنیم. پس اگر مدت زیادی است که می خواهید تقاضای وام ازدواج بدهید اما به دلیل نبودن بانک مورد نظرتان در لیست بانک های دارای بودجه در استان شما موفق نشده اید، وقت را تلف نکنید و درخواستتان را برای ما ارسال کنید.

مراحل ثیت نام:
    1- انتخاب استان و بانک مورد نظر از لیست موجود در سایت ثبت نام فوری وام ازدواج

2- پرداخت هزینه ثبت نام (3000 تومان)

3- تکمیل فرم درخواست وام ازدواج موجود در سایت ما

4- دریافت کد رهگیری از طریق پیامک روی شماره موبایلی که مشتری در سایت ثبت نموده. ( وابسته به شرایط بین 1 روز تا یکماه زمان می برد )

5- مراجعه به بانک و دریافت وام پس از یک هفته

آدرس سایتش هم هست:
    kandoocn.com/vam.html

اگر به درد خورد تشکر فراموش نشه ها
    ویرایش توسط kandoocn : چهارشنبه ۲۹ آذر ۹۱ در ساعت ۱۳:۰۹

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع