کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: چگونه ميتوان يك قالب انگليسي را فارسي كرد؟

کاربرفعال

آخرین بازدید
    یکشنبه ۱۵ تیر ۹۳ [ ۲۰:۵۵]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Created Blog entryThree FriendsCreated Album picturesTagger Second Class1000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    2
    سپاس ها
    445
    سپاس شده 315 در 173 پست
    حالت من
    Vaaaaay

Question چگونه ميتوان يك قالب انگليسي را فارسي كرد؟

سلام من يك قالب انگليسي دارم چه طوري مستونم زبانش رو فارسي كنم ممنون !

2. 2 کاربر از پست مفید Z.F سپاس کرده اند .

Am0o F@r!D (پنجشنبه ۲۶ مرداد ۹۱),DayaN (جمعه ۱۳ مرداد ۹۱)

مدیر بازنشسته

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۲۶ آذر ۹۳ [ ۱۵:۵۰]
    سطح
    1
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Created Blog entryThree FriendsTagger First ClassCreated Album picturesOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    81
    سپاس ها
    1,858
    سپاس شده 761 در 357 پست
    سلام
    ابزار و برنامه ی خاصی نیست
    باید حتما به صورت دستی انجام بشه
    اما متاسفانه خیلی مشکله ، شدنی هست اما خیلی زمان بر و سخته
    صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

4. 2 کاربر از پست مفید وکیل سپاس کرده اند .

کاربرفعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۶ [ ۰۳:۲۳]
    سطح
    1
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    Three FriendsYour first GroupCreated Album picturesCreated Blog entryTagger First Class
    نوشته های وبلاگ
    134
    سپاس ها
    1,362
    سپاس شده 1,583 در 1,016 پست
    حالت من
    Zodranj
    موافقم منم یک وب سایت و میخواستم تبدیل کنم پوستم کنده شد آخرشم نصفش و تبدیل کردم وبا یک وب دیگه به قولا قاطیش کردم .
    یکی خودت شبیه اون کپ بزنی راحت تری تا بخوای اون و تبدیل کنی .

هر جمعه برایت نامه ای می نویسم و خود خوب میدانم که چرا نمی آیی!!!
    چون می دانم که خوب میدانی که خط همه نامه هایم کوفی است!

6. 2 کاربر از پست مفید nasim.h سپاس کرده اند .

کاربرفعال

آخرین بازدید
    جمعه ۰۷ مهر ۹۱ [ ۲۰:۰۱]
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Created Blog entryTagger Second Class250 Experience PointsThree Friends31 days registered
    نوشته های وبلاگ
    7
    سپاس ها
    14
    سپاس شده 66 در 38 پست
    حالت من
    Khejalati
    ها؟؟ آها...!
    ميگم كه الآن آخرش چي شد؟
    چطور ميتوان اون كار رو كرد؟ يعني فارسي كرد؟
    من كمي گيج شده ام. ميتوانيد بنده ي حقير رو راهنمايي كرده و به بنده توجهي عنايت فرماييد؟ آيا؟

ايول خودم. چه كلاسي گذاشتيده كردم
    .يعني همون گذاشتم

کاربر سایت

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۲۳ دی ۹۵ [ ۱۱:۵۳]
    سطح
    1
    Overall activity: 20.0%
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

قیمت تقویت کننده انتن موبایل

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim.h نمایش پست ها
    موافقم منم یک وب سایت و میخواستم تبدیل کنم پوستم کنده شد آخرشم نصفش و تبدیل کردم وبا یک وب دیگه به قولا قاطیش کردم .یکی خودت شبیه اون کپ بزنی راحت تری تا بخوای اون و تبدیل کنی .
    تقویت انتن موبایل در مکانهایی که مشکل آنتن دهی دارند و یا با ضعف انتن موبایل مواجه هستند .خرید تقویت انتن موبایل تقویت کننده انتن موبایل دستگاه تقویت انتن موبایل سیستم تقویت انتن موبایل فروش تقویت انتن موبایل تقویت انتن موبایل خانگی مسدود کننده انتن موبایل جمر موبایل[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] 02144268400 09127560949

9. کاربر روبرو از پست مفید soheil7522 سپاس کرده است .

salamatism (سه شنبه ۰۵ بهمن ۹۵)

کاربر سایت

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۱۰ آبان ۹۶ [ ۱۹:۴۴]
    سطح
    1
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

Icon16 جواب سوال

نقل قول نوشته اصلی توسط Z.F نمایش پست ها
    سلام من يك قالب انگليسي دارم چه طوري مستونم زبانش رو فارسي كنم ممنون !
    سلام دوست من میتونید وارد سایت redirect.php?a=nezammoble.com بشید و مثل این سایت هر تغییری که من دادم انجام بدید.

کاربر سایت

آخرین بازدید
    جمعه ۲۵ آبان ۹۷ [ ۰۸:۱۹]
    سطح
    1
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

Lightbulb طراحی سایت پزشکی وبوفن

برای این که بتونین این کار رو انجام بدین باید html و css بلد باشین اگه تا حدودی آشنایی دارین بفرمایید تا راهنمایی کنم یه سری نمونه کار طراحی سایت پزشکی هم در www.webophen.com داریم که اگه ببینین می تونه روی انتخاب طرح های گرافیکی قالبتون تاثیر داشته باشهwww.webophen.com
    ویرایش توسط webophen : جمعه ۲۵ آبان ۹۷ در ساعت ۰۸:۱۸

کاربر سایت

آخرین بازدید
    یکشنبه ۲۷ آبان ۹۷ [ ۲۳:۴۷]
    سطح
    1
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

عالی بود

ممنون عالی بود

کاربر سایت

آخرین بازدید
    یکشنبه ۲۷ آبان ۹۷ [ ۲۳:۴۷]
    سطح
    1
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

تاپ ریتم

با سلام و خسته نباشید خدمت خوانندگان عزیز این مطلب .امروز یک وب سایت دانلود آهنگ خارجی برای شما عزیزان معرفی میشود ، که تمامی آهنگ های خارجی این وبسایت ، دارای متن آهنگ خارجی نیز میباشند که برای تقویت زبان عزیزان بسیار مناسب است ، دیگر لازم نیست که به طور مثال در گوگل دنبال متن هر آهنگ بگردید و وقت خود را تلف کنید ، در مقابل آن ، میتوانید از آهنگ های ایرانی این وب سایت که تاپ ریتم نام دارد ، نیز استفاده فرمائید ،طراح وب : موریسفا وب سایت تاپ ریتم با اپدیت روزانه همراه با آهنگ خارجی و ایرانی جزو بهترین وبسایت های آهنگ خارجی است .یکی از ویژگی های ما این مورد است که برای هر آهنگ خارجی ، متن آهنگ آن را هم قرار میدهیم ، تا دوستانی که میخواهند بروی زبان خارجه خود کار کنند و انگلیسی خود را تقویت کنند ، بتواند مفید باشد .دیگر ویژگی وب سایت دانلود آهنگ جدید تاپ ریتم ، این مورد است که آهنگ های چرت و پرت را قرار نمیدهند .ادمین سایت در مرحله اول آهنگ هارا برسی ، و بهترین آن ها برای کاربران قرار میدهد ،دیگر ویژگی تاپ ریتم ، بخش پلی لیست وب سایت است که می تونید به بهترین آهنگ ها دسترسی پیدا کنید ، و روزانه هم اپدیت میشه .ادرس اصلی و همیشگی تاپ ریتم (فیلتر) = redirect.php?a=ritm.topبرای جستجو آدرس جدید ، عبارت تاپ ریتم را در گوگل تایپ کنید.موسیقی چیست ؟موسیقی یک شکل هنری و فعالیت فرهنگی است که رسانه ها در آن زمان سازماندهی صحیح دارند. به طور کلی، تعاریف موسیقی شامل عناصر رایج مانند زمین ، ریتم ، دینامیک ، و ویژگی های صوتی تمبر و بافت . سبک های مختلف و انواع موسیقی ممکن است بر برخی از این عناصر تأکید داشته باشند، تاکید یا حذف شوند. موسیقی با طیف وسیعی از ابزارها و تکنیک های آوازی که از آواز خواندن به رپیدز است، انجام می شود؛ تنها قطعات سازنده، قطعات صرفا آواز و آهنگ هایی هستند که آواز و آلات را ترکیب می کنند.سبک پاپ چیست؟در قالب کلی آن، فعالیت هایی که موسیقی را به عنوان یک شکل هنری یا فعالیت فرهنگی تشریح می کنند شامل ایجاد آثار موسیقی آهنگ ها، آهنگ ها، سمفونی ها و غیره، انتقاد از موسیقی، مطالعه تاریخ موسیقی و بررسی زیبایی شناسی موسیقی.فیلسوفان یونان و هند باستان موسیقی را به عنوان ترتیب افقی به صورت ملودی و عمودی به عنوان هارمونی تعریف کردند.گفته های مشترک مانند هماهنگی حوزه ها و آن موسیقی به گوش من اشاره به مفهوم است که موسیقی اغلب مرتب و دلپذیر به گوش دادن است.با این حال، جان کایج، آهنگساز قرن بیستم فکر کرد که هر صدایی می تواند موسیقی باشد.موسیقی از آهنگ های به شدت سازمان یافته مانند سمفونی موسیقی کلاسیک از طریق خود به خود بازی موسیقی بداهه پرداز مانند جاز و سبک های آوانگارد موسیقی مدرن مبتنی بر شانس از قرن بیستم و بیست یکم می باشد.موسیقی را می توان به ژانرها تقسیم کرد و ژانرها را می توان به زیر ژنرال ها تقسیم* ، هرچند خطوط تقسیم و ارتباطات میان ژانرهای موسیقی اغلب ظریف است، گاهی اوقات به تفسیر شخصی و گاهی اوقات بحث برانگیز است.به عنوان مثال، می توان خط را بین برخی سنگ های سخت و سنگین در اوایل دهه 1980 کشف کرد.در هنر، موسیقی ممکن است به عنوان یک هنر نمایشی، یک هنر زیبا یا یک هنر شنیداری طبقه بندی شود. موسیقی ممکن است پخش شود، آواز خواندن و شنیدن در یک کنسرت راک و یا ارکستر زنده، به عنوان بخشی از یک کار دراماتیک، و یا ممکن است در یک رادیو، پخش سیدی یا ام پی تری بازیکن، گوشی هوشمند یا به عنوان نمره فیلم یا نمایش تلویزیونی.در بسیاری از فرهنگها، موسیقی بخش مهمی از زندگی مردم است، زیرا نقش کلیدی در مراسم مذهبی، مراسم گذراندن مراسم، فعالیت های اجتماعی و فعالیت های فرهنگی از آماتور کارائوکه آواز خواندن برای بازی در گروه موسیقی آماتور و یا آواز خواندن در گروه کر.سایت های منتشر کننده موسیقی و آهنگ همانند سایت تاپ ریتم ، با رعایت اصول به پخش آهنگ جدید میپردازندافراد ممکن است موسیقی را به عنوان یک سرگرمی، مانند یک نوجوان سلولی در یک ارکستر جوان اجرا کنند یا به عنوان یک موسیقیدان یا خواننده حرفه ای کار کنند. صنعت موسیقی شامل افرادی است که آهنگ های جدید و قطعات موسیقی ، افرادی که موسیقی را اجرا می کنند، افرادی که موسیقی را ضبط می کنند، افرادی که تورهای کنسرت را سازماندهی می کنند و افرادی که ضبط و ورق موسیقی و نمرات را به مشتریان می فروشند.

کاربر سایت

آخرین بازدید
    امروز [ ۱۰:۰۱]
    سطح
    1
    Overall activity: 49.0%
    دستاوردها:
    Created Blog entry1000 Experience Points1 year registered
    نوشته های وبلاگ
    1
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 11 در 9 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط MorisFa نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت خوانندگان عزیز این مطلب .امروز یک وب سایت دانلود آهنگ خارجی برای شما عزیزان معرفی میشود ، که تمامی آهنگ های خارجی این وبسایت ، دارای متن آهنگ خارجی نیز میباشند که برای تقویت زبان عزیزان بسیار مناسب است ، دیگر لازم نیست که به طور مثال در گوگل دنبال متن هر آهنگ بگردید و وقت خود را تلف کنید ، در مقابل آن ، میتوانید از آهنگ های ایرانی این وب سایت که تاپ ریتم نام دارد ، نیز استفاده فرمائید ،طراح وب : موریسفا وب سایت تاپ ریتم با اپدیت روزانه همراه با آهنگ خارجی و ایرانی جزو بهترین وبسایت های آهنگ خارجی است .یکی از ویژگی های ما این مورد است که برای هر آهنگ خارجی ، متن آهنگ آن را هم قرار میدهیم ، تا دوستانی که میخواهند بروی زبان خارجه خود کار کنند و انگلیسی خود را تقویت کنند ، بتواند مفید باشد .دیگر ویژگی وب سایت دانلود آهنگ جدید تاپ ریتم ، این مورد است که آهنگ های چرت و پرت را قرار نمیدهند .ادمین سایت در مرحله اول آهنگ هارا برسی ، و بهترین آن ها برای کاربران قرار میدهد ،دیگر ویژگی تاپ ریتم ، بخش پلی لیست وب سایت است که می تونید به بهترین آهنگ ها دسترسی پیدا کنید ، و روزانه هم اپدیت میشه .ادرس اصلی و همیشگی تاپ ریتم (فیلتر) = redirect.php?a=ritm.topبرای جستجو آدرس جدید ، عبارت تاپ ریتم را در گوگل تایپ کنید.موسیقی چیست ؟موسیقی یک شکل هنری و فعالیت فرهنگی است که رسانه ها در آن زمان سازماندهی صحیح دارند. به طور کلی، تعاریف موسیقی شامل عناصر رایج مانند زمین ، ریتم ، دینامیک ، و ویژگی های صوتی تمبر و بافت . سبک های مختلف و انواع موسیقی ممکن است بر برخی از این عناصر تأکید داشته باشند، تاکید یا حذف شوند. موسیقی با طیف وسیعی از ابزارها و تکنیک های آوازی که از آواز خواندن به رپیدز است، انجام می شود؛ تنها قطعات سازنده، قطعات صرفا آواز و آهنگ هایی هستند که آواز و آلات را ترکیب می کنند.سبک پاپ چیست؟در قالب کلی آن، فعالیت هایی که موسیقی را به عنوان یک شکل هنری یا فعالیت فرهنگی تشریح می کنند شامل ایجاد آثار موسیقی آهنگ ها، آهنگ ها، سمفونی ها و غیره، انتقاد از موسیقی، مطالعه تاریخ موسیقی و بررسی زیبایی شناسی موسیقی.فیلسوفان یونان و هند باستان موسیقی را به عنوان ترتیب افقی به صورت ملودی و عمودی به عنوان هارمونی تعریف کردند.گفته های مشترک مانند هماهنگی حوزه ها و آن موسیقی به گوش من اشاره به مفهوم است که موسیقی اغلب مرتب و دلپذیر به گوش دادن است.با این حال، جان کایج، آهنگساز قرن بیستم فکر کرد که هر صدایی می تواند موسیقی باشد.موسیقی از آهنگ های به شدت سازمان یافته مانند سمفونی موسیقی کلاسیک از طریق خود به خود بازی موسیقی بداهه پرداز مانند جاز و سبک های آوانگارد موسیقی مدرن مبتنی بر شانس از قرن بیستم و بیست یکم می باشد.موسیقی را می توان به ژانرها تقسیم کرد و ژانرها را می توان به زیر ژنرال ها تقسیم[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] ، هرچند خطوط تقسیم و ارتباطات میان ژانرهای موسیقی اغلب ظریف است، گاهی اوقات به تفسیر شخصی و گاهی اوقات بحث برانگیز است.به عنوان مثال، می توان خط را بین برخی سنگ های سخت و سنگین در اوایل دهه 1980 کشف کرد.در هنر، موسیقی ممکن است به عنوان یک هنر نمایشی، یک هنر زیبا یا یک هنر شنیداری طبقه بندی شود. موسیقی ممکن است پخش شود، آواز خواندن و شنیدن در یک کنسرت راک و یا ارکستر زنده، به عنوان بخشی از یک کار دراماتیک، و یا ممکن است در یک رادیو، پخش سیدی یا ام پی تری بازیکن، گوشی هوشمند یا به عنوان نمره فیلم یا نمایش تلویزیونی.در بسیاری از فرهنگها، موسیقی بخش مهمی از زندگی مردم است، زیرا نقش کلیدی در مراسم مذهبی، مراسم گذراندن مراسم، فعالیت های اجتماعی و فعالیت های فرهنگی از آماتور کارائوکه آواز خواندن برای بازی در گروه موسیقی آماتور و یا آواز خواندن در گروه کر.سایت های منتشر کننده موسیقی و آهنگ همانند سایت تاپ ریتم ، با رعایت اصول به پخش آهنگ جدید میپردازندافراد ممکن است موسیقی را به عنوان یک سرگرمی، مانند یک نوجوان سلولی در یک ارکستر جوان اجرا کنند یا به عنوان یک موسیقیدان یا خواننده حرفه ای کار کنند. صنعت موسیقی شامل افرادی است که آهنگ های جدید و قطعات موسیقی ، افرادی که موسیقی را اجرا می کنند، افرادی که موسیقی را ضبط می کنند، افرادی که تورهای کنسرت را سازماندهی می کنند و افرادی که ضبط و ورق موسیقی و نمرات را به مشتریان می فروشند.
    اطلاع رسانیتون عالی بود و ممنونم از شما

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)