کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اموزنده ها

کاربرفعال

آخرین بازدید
    دوشنبه ۰۳ مهر ۹۱ [ ۱۶:۰۱]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    Created Blog entryTagger Second Class250 Experience Points7 days registeredThree Friends
    نوشته های وبلاگ
    10
    سپاس ها
    5
    سپاس شده 74 در 30 پست
    حالت من
    Badhal

اموزنده ها

روزی شاگردی ازاستادش خواست که یک درس به یاد موندنی بهش بده استاد ازشاگردش خواست کیسه ی نمک روبیاره پیشش بعدیه مشت نمک رو داخل لیوان نیمه پری ریخت وازاو خواست اون اب رو سربکشه شاگردفقط توانست یه جرعه کوچک از اب داخل لیوان بخوره اونم به زحمت.استاد پرسید مزش چطوربود شاگرد گفت خیلی شور اصلا نمیشه خوردش استاد از شاگردش خواست که یه مشت نمک برداره و اونو همراهی کنه رفتند تارسیدن کنار دریاچه استادازاوخواست تا نمک ها رو داخل دریاچه بریزه بعدیه لیوان اب از دریاچه برداشت وداد دست شاگرد وازاوخواست اونوسربکشه شاگرد به راحتی تمام اب داخل لیوان رونوشید استاداین بارهم ازاومزه ی اب روپرسیدشاگردپاسخ دادکاملا معمولی بوداستادگفت رنج هاوسختی هایی که انسان درطول زندگی با انها روبرو میشه همچون یک مشت نمکه واین روح وقدرت پذیرش انسانه که هرچه بزرگتر ووسیع تر شه میتونه بار اون همه رنج واندوه روبه راحتی تحمل کنه بنابراین سعی کن یه دریا باشی نه یه لیوان اب..
    ویرایش توسط دنیای خاموش من : پنجشنبه ۰۵ مرداد ۹۱ در ساعت ۲۱:۵۴ دلیل: ویرایش حرف پ داخل متن

2. 4 کاربر از پست مفید behnaz سپاس کرده اند .

mahdi (پنجشنبه ۱۲ مرداد ۹۱),nasim.h (پنجشنبه ۰۵ مرداد ۹۱),وکیل (جمعه ۰۶ مرداد ۹۱),دنیای خاموش من (پنجشنبه ۰۵ مرداد ۹۱)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع