محدودیت های جاده ای که دیروز و به مناسبت پایان دور نخست سفرهای نوروزی وجود داشت، امروز لغو شده است. یعنی جاده های یک طرفه، دو طرفه شدند.

به گزارش خبرآنلاین؛ سرهنگ محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راه راهور ناجا دراین باره گفت: برابر گزارش های دریافتی هم*اکنون جاده* کرج چالوس از میدان امیرکبیر تا سد کرج بار ترافیکی سنگین و از سد کرج تا محدوده شهرستانک ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است. همچنین محور هراز از محدوده پلور تا گزنک، بار ترافیک نیمه سنگین گزارش شده و سایر جاده*های کشور از ترافیک عادی و روان برخوردار است.

همچنین سرهنگ صمد اسفندیاری معاون عملیات پلیس راه گفت: روز گذشته که روز آخرتعطیلات رسمی بود، هنگام بازگشت شهروندان از سفرهای دور اول نوروزی در برخی محورها مانند هراز و کرج - چالوس شاهد بار پرحجم ترافیک بودیم که به منظور سهولت بهتر سفرها، محورهای مزبور یکطرفه اعلام شد. اما امروز که شروع روز اول کاری در سال 92 است، ترافیک در اکثر محورهای مواصلاتی کشور، مسیرهای شمال به جنوب و جنوب به شمال، به صورت رفت و برگشت است..اما بارندگی هایی که گویا تا پایان هفته هم ادامه دارد، برخی جاده های شرقی کشور را هم فرا گرفته است.

به گفته رئیس پلیس راه راهور ناجا در محور تو***تان به شاهرود بارش برف گزارش شده است: همچنین اکثر محورهای مواصلاتی استان*های گلستان، مازندران و خراسان شمالی بارش باران گزارش شده است.

مهماندار گفت: با توجه لغزندگی سطح جاده*های ذکر شده رانندگانی که از این مسیرها تردد می*کنند با احتیاط بیشتری رانندگی کرده و از سبقت غیر مجاز و همچنین تغییر مسیرهای ناگهانی حتما خودداری کنند.

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 88255555 ( 10 خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان عزیز است.