کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: متهم به قتل عروس 30 روزه باید مجازات شود

مدیر سایت

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵ [ ۱۱:۴۸]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Created Blog entryTagger First ClassYour first GroupThree FriendsCreated Album pictures
    نوشته های وبلاگ
    1126
    سپاس ها
    487
    سپاس شده 2,942 در 1,278 پست
    حالت من
    Shad

متهم به قتل عروس 30 روزه باید مجازات شود

متهم به قتل عروس 30 روزه باید مجازات شود
    این مرد جوان متهم است لیلا همسر 26 ساله خود را 30 روز بعد از ازدواج به قتل رسانده است.
    مرد جوان که در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تحت محاکمه قرار گرفته، در دادگاه گفته بود: از زمانی که من و لیلا نامزد بودیم با هم اختلاف داشتیم، اما من به او علاقه*مند بودم و نمی*خواستم از وی جدا شوم، بعد از ازدواجمان این اختلاف بیشتر شد و کار به جایی رسید که من شب*ها هم در مغازه نجاری*ام می*ماندم، روز حادثه طبق معمول دعوا کردیم چندین بار به او گفتم، برایم غذا آماده کند، اما این کار را نکرد من عصبانی شدم و او را به سمت چارچوب در پرت کردم، سرش به دیوار خورد و به زمین افتاد، کم کم حالش بد شد، از او خواستم تا همراه من به دکتر بیاید، اما قبول نکرد، فردای آن زور وقتی دیدم نمی*تواند از جایش بلند شود و کاملا بیهوش است او را به دکتر بردم و متوجه شدم خونریزی مغزی کرده است.
    مرد جوان پس از محاکمه از سوی قاضی عزیزمحمدی و 4 قاضی مستشار به قصاص محکوم شد، اما با اعتراض وی پرونده به دیوانعالی کشور فرستاده و این حکم از سوی دیوان نقض و دوباره به دادگاه کیفری ارجاع شد. بنابراین به دستور رئیس دادگاه کیفری، شعبه 79 مسئول رسیدگی به این پرونده شد و ماجرای مرگ عروس 30 روزه برای بار دوم به جریان افتاد و این بار نیز شوهر لیلا پس از محاکمه به قصاص محکوم شد.

2. کاربر روبرو از پست مفید DayaN سپاس کرده است .

خطیره (جمعه ۰۶ مرداد ۹۱)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع