رضا داودنژاد از تغییر محل مراسم ختم عسل بدیعی از مسجد بلال خبر داد و گفت، مراسم ختم این هنرمند سه*شنبه 20 فروردین*ماه ساعت 18 تا 19:30 در مسجد «نور» واقع در میدان فاطمی برگزار می*شود.
جام كشكول؛ او همچنین از رفتار هیأت امنای مسجد جامع شهرک غرب که اجازه برگزاری مراسم ختم عسل بدیعی (بازیگر سینما و تلویزیون) را به دلیل شلوغی احتمالی این مراسم نداده*اند، به شدت انتقاد کرد.
رضا داودنژاد که همسر خواهر عسل بدیعی است، درباره این موضوع توضیح داد: به دلیل اینکه منزل آقای بدیعی و خانواده ما در حوالی شهرک غرب قرار دارد و حال مادر آن مرحوم نیز چندان مساعد نیست، قصد داشتیم مسجد محل مراسم ختم عسل بدیعی را کمی نزدیک*تر به منزل انتخاب کنیم. به همین دلیل با صدا و سیما تماس گرفتیم و از آن*ها خواستیم مراسم در جایی غیر از مسجد «بلال» برگزار شود که آن*ها نیز این موضوع را پذیرفته و تاکید کردند که آن مسجد در صورت نیاز در اختیار ماست.
او ادامه داد: ما سپس برای گرفتن مسجد جامع شهرک غرب که به منزل نزدیک* است، به این مکان مراجعه کردیم و آن*ها اعلام کردند که ساعت 16 تا 17:30 می*توان برنامه را ترتیب داد، اما تا فهمیدند که می*خواهیم مراسم ختم عسل بدیعی را آنجا برگزار کنیم، مخالفت کردند و گفتند که ما به دلیل شلوغی در برگزاری مراسم مرحوم ناصر حجازی خیلی سختی کشیدیم و به همین دلیل از رزرو سالن برای ما امتناع کردند و جالب است که وقتی روی برگزاری مراسم در این مسجد پافشاری کردیم، علی*رغم سخنان قبلی*شان گفتند که آن* ساعت رزرو شده است!
داودنژاد ضمن انتقاد از هیات امنای مسجد جامع شهرک غرب خاطرنشان کرد: رفتار نامناسب هیات امنا با اعتراض*های* ما روبه*رو شد، چرا که آن*ها حق دخالت در این*گونه موارد را ندارند و نمی*توانند به دلیل شلوغی، مسجد را به خانواده*ای ندهند. پس از این اتفاق، به آقای کفاشیان (رییس فدراسیون فوتبال) که در همسایگی*مان زندگی می*کند و رابطه خوبی با هیات امنای مسجد دارد، موضوع را گفتیم، اما ایشان هم در کمال ناباوری نتوانستند کاری کنند و خودشان هم از این رفتار هیات*امنا به*شدت متاسف شدند. پس از این پیگیری*ها، متوجه شدیم اگر برگزاری مراسم در مسجد «بلال» را لغو نمی*کردیم و به نوعی یک مراسم عمومی در آن مکان برگزار می*شد، می*توانستیم مراسمی خصوصی و خانوادگی را در مسجد جامع برگزار کنیم.
این بازیگر سینما افزود: برای مدیریت مسجد جامع شهرک غرب متاسفم. واقعا باید ابراز تاسف شدیدم را از اینکه هیات امنایی به خودش اجازه دخالت در امور مسجد را داده و تصمیم می*گیرد که آن مکان را در اختیار خانواده*ای قرار ندهد، ابراز کنم. اگر واقعا آن*ها به فکر این هستند که مراسم* ختم*شان شلوغ نشود، نباید در شهرک غرب مسجد می*زدند.
داودنژاد در پایان با تاکید بر اینکه هیچ مراسمی برای عسل بدیعی در مسجد جامع شهرک غرب برگزار نمی*شود، تصریح کرد: به عنوان کسی که این راه را رفته، به هنرمندان می*گویم که یا برای برگزاری مراسم* به مسجد جامع شهرک غرب نیایند و یا اینکه نام خود و خانواده*شان را به عنوان یک هنرمند اعلام نکنند و با دروغ مسجد را بگیرند!
او بلافاصله پس از این گفت*وگو، اعلام کرد: با پیگیری*های خانواده بدیعی و با مشورت همکاران، متوجه شدیم که مراسم* زیادی برای هنرمندان در مسجد «نور» تهران برگزار شده و ما نیز به دلیل فضای بزرگ و محل پارک مناسب خودرو، این مسجد را برای مراسم ختم زنده*یاد عسل بدیعی انتخاب کردیم.
بر اساس اعلام رضا داود*نژاد، مراسم ختم زنده*یاد عسل بدیعی روز سه*شنبه 20 فروردین*ماه ساعت 18 تا 19:30 در مسجد «نور» واقع در میدان فاطمی برگزار خواهد شد.