کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: قاتل نوعروس 16 ساله به اشد مجازات محکوم شد

مدیر سایت

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵ [ ۱۱:۴۸]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Created Blog entryTagger First ClassYour first GroupThree FriendsCreated Album pictures
    نوشته های وبلاگ
    1126
    سپاس ها
    487
    سپاس شده 2,942 در 1,278 پست
    حالت من
    Shad

قاتل نوعروس 16 ساله به اشد مجازات محکوم شد

قاتل نوعروس 16 ساله به اشد مجازات محکوم شد
    مرد خشنی که به ظن رابطه پنهانی همسرش با یک غریبه ، او را از پا درآورد امروز در دادگاه کیفری استان تهران به اشد مجازات محکوم شد. پلیس ورامین ، بامداد دوازدهم آبان 1386 جنایت خانوادگی در یک خانه را به دادسرای این شهرستان خبر داد.سپس بازپرس کشیک وقت به همراه افسران اداره آگاهی به ساختمان مورد نظر رفت و با دیدن پیکر «فاطمه - ج» 16 ساله که خفه شده بود رسیدگی قضایی به ماجرا را در دستور کار خود قرار داد.
    در آن بین ، شوهر 28 ساله «فاطمه» به نام «صفرمحمد - غ» که پس از جنایت ، دست به خودکشی زده بود با تلاش پزشکان اورژانس ، زنده ماند و تحت بازجویی قرار گرفت.
    وی بدون هیچ مقاومتی لب به اعتراف گشود و گفت : به تصور این که زنم به من خیانت می کند و با مرد غریبه ای رابطه دارد او را کشتم.
    به دنبال ادعای شوهر نوعروس نگون بخت و بازسازی صحنه جرم ، کیفرخواست صادر و به شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.
    در ابتدای نشست رسیدگی به این پرونده که یکشنبه به ریاست قاضی «حسن تردست» و با حضور چهار مستشار تشکیل شد ابتدا نماینده دادستان ، کیفرخواست را خواند و اعلام کرد : اولیای دم «فاطمه» تقاضای صدور حکم قصاص نفس - مرگ - دارند.
    نوبت دفاع به «صفرمحمد» افغانی که رسید جنایت را گردن گرفت و گفت : تازه زندگی مشترکم را شروع کرده بودم و در دو شیفت کار می کردم.آن شب زنم از من خواست که برای خانه ، خرید کنم.همان موقع از خانه به بیرون رفتم و وقتی برگشتم دیدم «فاطمه» با مرد غریبه ای حرف می زند.وارد خانه که شدم از زنم پرسیدم چرا حجابش کامل نبود و آن مرد چه کسی بود ؟ همسرم با تندی گفت «به تو ربطی ندارد ، او با پدرم کار داشت.»
    مجرم خشن اضافه کرد : با آغاز درگیری خانوادگی «فاطمه» گفت طلاق می خواهد.من هم عصبانی شدم و دستانم را دور گردنش حلقه کردم اما دلم سوخت و رهایش کردم.صبح که از خواب بیدار شدم فهمیدم او خفه شده است.من عاشق زنم بودم و از کاری که کردم به شدت پشیمان شدم.به همین خاطر ، خودم را از پشت* بام به پایین انداختم تا از شر این زندگی خلاص شوم که نشد.
    در پایان ، هیات قضایی وارد شور شد و «صفرمحمد» را به اتفاق آرا به مرگ محکوم کرد.رای تا 20 روز پس از ابلاغ ، قابل تجدیدنظرخواهی است.

2. کاربر روبرو از پست مفید DayaN سپاس کرده است .

خطیره (جمعه ۰۶ مرداد ۹۱)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع