انتشارات سروش با 50 عنوان کتاب چاپ اول در بیست و ششمین نمایشگاه بین*المللی کتاب تهران حضور خواهد داشت.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی رمضانی مدیر فرهنگی و کتاب انتشارات سروش گفت: انتشارات سروش در سال 91 موفق به چاپ و انتشار 85 عنوان کتاب شد و تصمیم دارد تا زمان برپایی نمایشگاه کتاب تهران، 15 عنوان دیگر را به این آمار اضافه کند.


وی افزود: انتشارات سروش که در حوزه*های علوم اجتماعی، سیاسی، رسانه، هنر، کودک و نوجوان و کلیات به تولید و نشر آثار می*پردازد، در نمایشگاه کتاب 3 نشست نقد و بررسی آثار را با حضور نویسندگان و منتقدان برگزار خواهد کرد.


رمضانی عرضه دو مجموعه سیاسی و ادبی را از برنامه*های انتشارات سروش در نمایشگاه بیست و ششم اعلام کرد و گفت: مجموعه 6 جلدی «غرب*شناسی» مجموعه*ای از نویسندگان غربی درباره غرب است که با همکاری مترجمان ایرانی به زبان فارسی برگردانده شده است. این مجموعه غرب را از زبان مولفان غربی معرفی می*کند و سیدمصطفی تقوی، ناصر خوشنویس و حسین علیزاده از مترجمان این مجموعه* هستند که قرار است در نمایشگاه کتاب عرضه شود.


مدیر فرهنگی و کتاب انتشارات سروش مجموعه 9 جلدی شاهنامه را اثر دیگری عنوان کرد که بر اساس آخرین تصحیحات انجام شده با همکاری دانشگاه خاورشناسی مسکو در نمایشگاه کتاب رونمایی و عرضه خواهد شد.

منبع:خبرگزاری مهر