بمباران سایبریِ رژیم صهیونیستی/ مقامات تل آویو از غربی ها کمک خواستند
در پی حملات گروههای هکری که پایگاههای اطلاعاتی و جاسوسی رژیم صهیونیستی را به طور گسترده هدف قرار داده، مقامات تل آویو از کشورهای غربی طلب استمداد کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المیادین، در نتیجه حملات گروههای هکری به پایگاههای اینترنتی اسرائیلی تاکنون بسیاری از این پایگاهها، هک شده و از کار افتاده اند.


تلویزیون رژیم صهیونیستی روز گذشته در گزارشی از هک شدن دهها پایگاه دولتی پس از حملات شدید سایبری خبر داد.


گروه هکری موسوم به "آپ ایزرائیل" که مخالف تجاوزات اسرائیل علیه فلسطینیان است در بیانیه ای اعلام کرد: امروز هفتم آوریل حمله سایبری بین المللی با هدف حذف پایگاههای اسرائیلی از شبکه اینترنت آغاز می شود.


بنابراین گزارش، طی 24 ساعت اخیر بسیاری از پایگاههای صهیونیستی از جمله سازمان مهاجرت، دستگاههای قضایی و دیگر دوایر دولتی این رژیم هک شده و تصاویری از "سامر العیساوی" اسیر فلسطینی روی آنها قرار داده شده است. العیساوی از اسیران فلسطینی در زندانهای رژیم صهیونستی است که در از لحاظ جسمانی در وضعیت بسیار وخیمی قرار دارد.


"رونی بکار" مدیر موسسه سایبری و داده های اینترنتی این رژیم در اظهاراتی اعلام کرد: ما نمی توانیم کاری انجام دهیم و تنها ناظر این جنگ سایبری هستیم.


این مقام صهیونیستی از آغاز حملات متقابل هکرهای اسرائیلی خبر داد و گروههای سایبری فلسطینی و لبنانی را از جمله اصلی ترین مهاجمان به پایگاههای این رژیم دانست.


این در حالی است که حملات متقابل هکرهای اسرائیلی تاکنون تاثیری در جلوگیری از حملات سنگین هکرهای ضدصهیونیستی نداشته است. مقامات تل آویو نیز در نتیجه شکست این اقدامات، از فرانسه برای جلوگیری از حملات شدید سایبری استمداد کرده اند.


شبکه المیادین همچنین به نقل از منابع اطلاعاتی آگاه اعلام کرد: حملات سایبری بر درگاههای اصلی شبکه اینترنتی اسرائیل سیطره پیدا کرده است. هکرهای ضدصهیونیستی نیز طی ساعات اخیر تلاشهای خود را بر هک کردن سایت وزارت امنیت این رژیم متمرکز کرده اند.


این هکرها که تعداد آنها به 5 هزار نفر می رسد تاکنون بیش از 40 هزار سایت دولتی و صفحات شبکه های اجتماعی صهیونیستها را هک کرده اند. یکی از مهمترین پایگاههای صهیونیستی نیز که طی این حملات هک شده سایت سرویس جاسوسی این رژیم است که همچون دیگر سایتها تصاویری از سامر العیساوی اسیر فلسطینی در صفحه نخست آن مشاهده می شود.


گروهی دیگر از هکرها موسوم به "آنانیموس" نیز صبح امروز با صدور بیانیه ای از نابودی سایتهای اسرائیلی از شبکه جهانی اینترنت سخن به میان آورده و تاکید کردند: هدف ما افشای جنایات ضدبشری و دروغهای مقامات اسرائیلی همچون فریب هولوکاست است.


کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی با پخش گزارشی اعلام کرد: هکرها علاوه بر قراردادن تصاویر سامر العیساوی و دیگر اسیران فلسطینی در صفحات هک شده، شعارهایی درباره آزادسازی فلسطین و آغاز دوباره مقاومت علیه اسرائیل در آنها قرار داده اند.


گروههای هکری ضدصهیونیستی همچنین تهدید کرده اند شهادت حتی یک اسیر فلسطینی که دست اعتصاب غذا زده است، منطقه را به سوی انفجار پیش می برد و پس از این اتفاق دیگر آتش بس با اسرائیل معنا ندارد.


منابع صهیونیستی همچنین اعلام کرده اند: هکرهایی که طی ساعات اخیر به سایتهای اسرائیلی حمله کرده اند از کشورهای کوزوو، آلبانی، مغرب، ترکیه، اندونزی، عربستان و فلسطین بوده اند.


شبکه المنار نیز در گزارشی با اشاره به ضعف شدید رژیم صهیونیستی در برابر حملات سایبری اعلام کرد: هکرها در برخی از سایتهای صهیونیستی تصاویری از "عماد مغنیه" فرمانده شهید حزب الله لبنان قرار داده اند.


این شبکه به نقل از منابع خاص خود اعلام کرد: منبع حملات سایبری علیه رژیم صهیونیستی از کشورهای عربی و اسلامی نظیر فلسطین، اردن، سوریه، مصر، ایران، اندونزی و آفریقای جنوبی بوده است.


پایگاه لبنانی العهد نیز در گزارشی اعلام کرد: طی این حملات سایت هیئت وزیران رژیم صهیونیستی، وزارت جنگ، وزارت آموزش، بانکهای صهیونیستی و حزب کادیما نیز هک شده است.


منبع:خبرگزاری مهر