هکرهای عضو گروه ناشناس یا Anonymous طی روزهای گذشته حملات متعددی را علیه سایت*های وابسته به رژیم صهیونیستی طراحی کردند.

هکرهای عضو گروه ناشناس یا Anonymous طی روزهای گذشته حملات متعددی را علیه سایت*های وابسته به رژیم صهیونیستی طراحی کردند.به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از فارس، هدف از انجام این حملات از سوی هکرهای ناشناس محو اسراییل از نقشه اینترنت بوده است.
پس از آغاز این یورش ۲۰ هزار حساب کاربری متعلق به صهیونیست ها در سایت فیس بوک و همین طور ۲۰۰۰وبسایت صهیونیستی هک شده و ظاهر صفحه اول آنها تغییر کرده است.
اقدامات هکری یاد شده با عنوان عملیات اسراییل از روز یکشنبه آغاز شده که مصادف با روز یادآوری هولوکاست در اسراییل است. در این حملات سرورهای اسراییلی کهوبسایت های دولتی این رژیم را میزبانی می کردند با حملات دامنه داری مواجه شدند.
از جمله سایت های هک شده می توان به چندین سایت دولتی و همین طور سایت های مدارس، بانکها و چند سایت وابسته به موسسات خصوصی و غیرانتفاعی در این کشور اشاره کرد. برخی از سایت های دولتی هک شده عبارتند از اداره مرکزی آمار، اداره انتشارات دولت، اداره فاضلاب حیفا، موسسه ملی بیمه و سازمان تامین اجتماعی.
هکرها همچنین اطلاعات کارت های اعتباری بیش از ۱۷۰۰ اسراییلی را افشا کرده اند و گفته می شود این اقدام منجر به مفقود شدن بیش از ۲ میلیارد دلار موجودی این افراد شده است. این افراد برای نفوذ بهوبسایت روزنامه جروزالم پست ووبسایت موزه هولوکاست هم تلاش کردند که تنها حمله دوم موفقیت آمیز بود.
از جمله شرکت های خصوصی مهم هک شده در جریان این حملات Decell است که از جمله پیمانکاران بزرگ وزارت دفاع رژیم صهیونیستی محسوب می شود. با هک شدن سرورهای این شرکت اطلاعات حساسی به دست هکرها افتاده که از جمله آنها می توان به موقعیت مکانی دقیق برخی اماکن در شهرها، حاشیه بزرگراه ها، خیابان ها و همین طور موقعیت ساختمان های حساس در داخل خاک اسراییل اشاره کرد.
نکته جالب اینکه هکرها تهدید کرده اند این اطلاعات را در اختیار حماس قرار خواهند داد تا از آن برای حمله دقیق به اهداف نظامی در اسراییل نهایت استفاده را ببرد.