کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اطلاعات در باره قرعه کشی گرین کارت آمریکا

کاربر سایت

آخرین بازدید
    جمعه ۲۴ خرداد ۹۲ [ ۰۳:۲۸]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 4.0%
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 0 در 0 پست
    حالت من
    Sepasgozar

New 1 اطلاعات در باره قرعه کشی گرین کارت آمریکا

در این تاپیک در خدمت دوستانی هستم که مایل به گرفتن اطلاعات در باره لاتاری هستند.تا جاییکه اطلاعاتم قد بده در خدمتم

دوستانی که قصد دارن در لاتاری شرکت کنن هنگام پرکردن فرمهای الکترونیکی نهایت دقت را بفرمایند.چون برای کی سی سی اطلاعاتی که شما در اون فرمهای سایت ارایه میکنید از اهمیت بالایی برخوردارن و اگه خدای ناکرده زبونم لال اطلاعاتتون با چیزهایی که در مراحل بعدی بهشون ارایه میدین تفاوت داشته باشه شک نکنید که کیستون رد میشه و هیچ تخفیف و گذشتی هم در کار نیست.پس تروخدا نهایت تلاشتون رو بکنبد که خدای ناکرده بعدا پشیمونی بار نیاره

مسئله بعدی اینه که از آمریکا برای خودتون رویا نسازید.اونجا هم مشکلات خاص خودشو داره.چیزی که بخوبی درکش خواهید کرد اینه که برعکس ایران شما تنها باید کار کار کار کنید.حتما قبل از اینکه در لاتاری ثبتنام کنید به این مسائل فکرکنید و با چشمی باز قدم در چنین راهی بذارید.حالا بگذریم از اینکه خود لاتاری هم پروسه ای است سخت و نفسگیر و پیچیده که من با پوست و استخونم اونو تجربه کردم.پس خواهشا رویایی فکر نکنید و اگر تصمیمتان قطعی است در لاتاری ثبتنام کنید.
    ویرایش توسط دنیای خاموش من : سه شنبه ۲۷ فروردین ۹۲ در ساعت ۲۳:۳۱ دلیل: پراکندگی مطالب

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)