تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۱/۲۷ - ۱۱:۵۹
مجری و بازیگر تلویزیون با مجموعه شعر تازه*اش به نمایشگاه کتاب می*آید
امیرحسین مدرس از انتشار دومین دفتر شعر خود با عنوان «بانوی اعتدالِ بهاران» همزمان با نمایشگاه بین*المللی کتاب خبر داد.امیرحسین مدرس، نویسنده و مجری و بازیگر تلویزیون در گفتگو با خبرنگار مهر از انتشار مجموعه شعر تازه*ای از خود با عنوان «بانوی اعتدالِ بهاران» خبر داد و گفت: این اثر دومین دفتر از اشعار من است که شامل گزیده*ای از اشعارم در خلال سال*های 89 تا انتهای سال 91 می*شود.
وی افزود: در این دفتر، چند غزل، ترانه، اشعار نیمایی و سپید من با موضوعات آزاد قرار گرفته است و انتشارات کتاب نیستان آن را در نمایشگاه کتاب و در 116 صفحه و با قیمت 3500 تومان توزیع خواهد کرد.
مدرس در پاسخ به سئوالی درباره زمان و فرصت پرداختن به شعر در میان مشغله*های مختلف هنری خود نیز گفت: من همیشه برای شعر فرصت دارم و مطالعه آن از مهم*ترین بخش*های فعالیت روزانه من است. بدون تعارف روزی نیست که شعر نخوانم و زندگی* من بدون شعر بگذرد، البته به معنی این نیست که هر لحظه در حال شعر گفتن هستم، ولی خوانش آن برای من امری روزانه شده است.
وی همچنین به تالیف اثر دیگری از خود اشاره کرد و گفت: در سال*های گذشته درگیر نوشتن پژوهشی در حوزه شعر و اوزان آن هستم که بخشی از آن تالیف شده و امیدوارم در سال جاری تالیف آن به پایان رسیده و انتشار پیدا کند.
انتشارات نیستان پیش از این نیز نخستین دفتر شعر امیرحسین مدرس را با عنوان «مبتلای اقیانوس» در سال 1389 منتشر کرده است.

منبع:خبر گزاری مهر