تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۱/۲۸ - ۰۸:۳۰برجی مستند ساز جانباز:
دولت یازدهم معیشت مردم را سامان دهد/ مردان سیاست حرف و عملشان یکی شود
رضا برجی مستندساز و جانباز شیمیایی انتظار خود از دولت یازدهم را سامان دادن به وضعیت اقتصادی مردم دانسته و از مردان سیاست خواست حرف و عملشان یکی باشد.رضا برجی مستندساز که جانباز نیز هست و این روزها دوران نقاهت خود را با مصرف سه نوبت انسولین در روز در منزل سپری می*کند برای مردم روزهای خوبی در سال 92 آرزو کرد و به خبرنگار مهر گفت: در بهار امسال دولت آینده انتخاب می*شود و من امیدوارم مردان سیاسی در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری طبق فرمایش مقام معظم رهبری یک حماسه سیاسی را رقم بزنند و مردان اقتصادی هم با توجه به مشکلات معیشتی که مردم دارند، حماسه اقتصادی بیافرینند.
وی افزود: در کنار حضور سیاسیون، مردم نیز باید با وحدت و همدلی در صحنه حاضر شوند و پرشورتر از همیشه به نامزد اصلح رای بدهند.
برجی در ادامه با اشاره به وعده نامزدهای انتخابات قبل از انتخاب شدن، گفت: متاسفانه آنچه دیوار بی*اعتمادی را بین مردم و دولت بالا برده است، یکی نبودن حرف و عمل است و من امیدوارم رئیس*جمهور دوره یازدهم حرف و عملش یکی باشد و مهمتر از هر مطلبی این است که سر و سامان دادن وضعیت اقتصادی را در اولویت قرار دهد.
این مستندساز در ادامه صحبت*های خود با اشاره به فعالیت*های هنری*اش در سال جدید گفت: ساخت چند مستند را در برنامه*های خود دارم اما قرار است پخش مجموعه تلویزیونی "در امتداد غدیر" که از جمله مستندهایی است که به کارگردانی من و محمود جوانبخت ساخته شده از جمعه این هفته ساعت 20:10 از شبکه اول سیما از سر گرفته شود.
برجی با اشاره به سوژه این مستند گفت: این مجموعه تلویزیونی مستند درباره جغرافیای حضور شیعه در جهان است. تا کنون 6 قسمت از این مجموعه روی آنتن رفته است. هدف از تولید این مستند شناسایی شیعیان در گوشه و کنار دنیا و نشان دادن وضعیت زندگی آنها است.
وی در پایان افزود: دوست و همکارم محمود جوانبخت بیش از من برای مستند "در امتداد غدیر" تلاش کرد و می*خواهم از همین تریبون استفاده کنم و به خاطر همه روزهایی که من به دلیل مشکل بیماری*ام در بیمارستان بودم و او کار را جلو برد، تشکر کنم.


منبع:خبر گزاری مهر