حادثه > داخلی- گروه حوادث: زن جوان وقتی برای جراحی صورت سوخته*اش نزد یک پزشک زیبایی رفت نمی*دانست دردسر بزرگی در انتظارش است.
ماجرا از این قرار بود که این زن چند وقت پیش نزد یک پزشک زیبایی رفت تا چین و چروک قسمتی از صورتش که دو سال پیش با آب*جوش سوخته بود را با جراحی پلاستیک از بین ببرد. وی با پرداخت سه*میلیون تومان پول، خود را به تیغ جراح سپرد غافل از اینکه بعد از عمل قسمتی از صورت و لب*هایش کج خواهد شد. این زن جوان بعد از عمل زیبایی وقتی خود را در آینه دید و فهمید چه بلایی برسرش آمده به دادسرای جرائم پزشکی تهران رفت تا به طرح شکایت از پزشک زیبایی بپردازد.
وی در توضیح ماجرا به قاضی پرونده گفت: دو سال پیش با اصرار خانواده*ام با مردی ازدواج کردم که بعد از آغاز زندگی مشترک متوجه شدم اعتیاد شدیدی به شیشه دارد. او به هر بهانه مرا به باد کتک می*گرفت تا جایی که زندگی را برایم جهنم کرده بود. کم*کم دچار بیماری اعصاب شدم تا اینکه تصمیم گرفتم از وی جدا شوم. برای همین به دادگاه خانواده رفتم و درخواست طلاق دادم. وقتی احضاریه به*دست شوهرم رسید او به*شدت عصبانی شد و آن روز با آب جوش صورتم را سوزاند.

چند روزی در بیمارستان سوانح و سوختگی بستری بودم. بعد از اینکه مرخص شدم به طرح شکایت از شوهرم پرداختم و آنقدر او تهدیدم کرد که ناچار شدم طلاق بگیرم اما از مهریه*ام صرف*نظر کنم. وی ادامه داد: چون زیبایی صورتم را از دست داده بودم مجبور بودم مرتب از ماسک استفاده کنم. به*خاطر این موضوع اعتماد به نفسم را از دست داده و خانه*نشین شده بودم. دیگر حاضر نبودم به مهمانی*های خانوادگی و دوستانه بروم احساس می*کردم همه به*خاطر صورت سوخته*ام مرا مورد تمسخر قرار می*دهند.
تا اینکه با پیشنهاد یکی از دوستانم تصمیم گرفتم نزد یک پزشک زیبایی بروم و با جراحی زیبایی، پوست صورت سوخته*ام را درست کنم. وی ادامه داد: با پرداخت سه*میلیون تومان خود را به تیغ جراح سپردم. وی به من اطمینان داد که پوست چروک شده صورتم را درست می*کند و من دوباره زیبایی*ام را به*دست می*آورم اما بعد از جراحی نه*تنها زیبا نشدم بلکه زشت*تر هم شدم. وی افزود: بعد از اینکه پانسمان صورتم را باز کردم متوجه شدم که قسمتی*از صورت و لب*هایم کج شده است.

به مطب پزشک جراح رفتم اما او به سفر رفته بود، برای همین نزد یک پزشک دیگر رفتم و او به من گفت که پزشک جراح تازه کار بوده و بیش از حد پوست صورتم را کشیده است. من هم تصمیم گرفتم از این پزشک شکایت کنم. بعد از شکایت این زن جوان، دستور احضار پزشک جراح صادر شد تا با انجام تحقیقات و تشکیل کمیسیون پزشکی علت این حادثه مشخص شود.