فرمانده انتظامی مشهد با تشریح جزئیات دستبرد مسلحانه به بانک ملت از دستگیری یک مظنون در این رابطه خبر داد. سرهنگ احد کریمی در گفتگو با مهر اظهار داشت: ساعت 10:51 دقیقه صبح امروز ( 3 اردیبهشت) دو سارق وارد بانک ملت شعبه دانش آموز مشهد شده و با شلیک یک تیر هوایی مشتریان را در گوشه*ای از بانک نگه داشتند. آنها سپس با تهدید کارکنان مبلغ 70 میلیون و 600 هزار تومان را داخل یک ساک مشکی رنگ قرار داده و از محل متواری شدند.
وی افزود: بلافاصله موضوع به پلیس اطلاع داده شد و ماموران کلانتری 36 شهرک ناجا در محل سرقت حاضر شدند. در بررسی*های اولیه مشخص شد سارقان صورت*های خود را پوشانده و دو قبضه اسلحه کلاشینکف و کلت کمری همراه داشته*اند.
فرمانده انتظامی مشهد ادامه داد: دزدان پس از اجرای نقشه خود سوار یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ شده و قبل از حضور ماموران گریخته بودند. در حال حاضر فیلم صحنه سرقت در اختیار ماموران قرار گرفته تا با بررسی آن سرنخ*هایی از دزدان به دست بیاید.

وی با اشاره به اینکه پرونده به صورت ویژه در حال بررسی می*باشد اظهار داشت: یک مظنون در این زمینه شناسایی و از سوی ماموران دستگیر شده است.