حادثه > داخلی- گروه حوادث:
زن رمال بعد از قتل پسربچه معلول مدعی شد که فرشته*ها او را با خودشان برده*اند و با این ادعا توانست 12سال، والدین پسربچه را فریب دهد.

اواسط سال 80، خانواده پسربچه*ای معلول وقتی با زنی آشنا شدند که شهرت گره گشایی و کارهای خارق*العاده*اش در همه جا پیچیده بود، تصمیم گرفتند پسرشان را نزد او ببرند تا شاید وی بتواند کودک سه ساله آنها را درمان کند. زوج جوان همراه پسربچه*شان راهی خانه*ای شدند که زن رمال در آنجا طلسم*های خوشبختی و گره گشایی*اش را در اختیار طعمه*هایش قرار می*داد.
این زن وقتی با پسربچه معلول روبه*رو شد، ادعا کرد که کلید درمان او در دستان وی است و هیچ*کس به غیراز او نمی*تواند پسربچه را درمان کند اما برای این کار یک شرط داشت؛ اینکه پسربچه باید یک شبانه روز نزد وی بماند تا او را درمان کند. خانواده پسربچه با قبول شرط زن رمال، به خانه*شان برگشتند و صبح روز بعد با هزار امید و آرزو راهی خانه او شدند اما هیچ اثری از پسرشان نبود. زن رمال وقتی با آنها روبه*رو شد گفت که وقتی همراه پسربچه معلول در خانه نشسته بوده، ناگهان نور خیره کننده*ای به داخل اتاق تابیده و پس از آن پسربچه ناپدید شده است.
او به زوج جوان گفت: پسرتان زمینی نبود و اهل بهشت بود. برای همین فرشته*ها آمدند و او را با خودشان بردند. زوج جوان با شنیدن این حرف*ها شگفت*زده شده بودند اما دیدن نور عجیبی که در خانه زن رمال می*تابید و قطره*های گلاب که از سقف خانه می*چکید و همچنین حرف*های مردم که می*گفتند این زن با عالم غیب در ارتباط است، شکی برایشان باقی نگذاشت که او راست می*گوید و پسر بچه*شان به بهشت رفته است. برای همین به خانه برگشتند و تا سال*ها بعد همچنان تصور می*کردند که پسرشان نزد فرشته*هاست.
گزارش عجیب
سرهنگ عبادالله کریمی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان درخصوص این پرونده به همشهری گفت: چند روز پیش گزارشی در اختیار مأموران قرار گرفت که از گم شدن عجیب و چند ساله یک پسربچه معلول حکایت داشت. گرچه با گذشت حدود 12سال از ماجرا خانواده پسربچه هیچ شکایتی مطرح نکرده بودند اما ادعای آنها درخصوص اینکه پسرشان نزد فرشته*هاست باعث شد که مأموران با هماهنگی مرجع قضایی رسیدگی به این ماجرا را شروع کنند.وی ادامه داد:
در نخستین مرحله از تحقیقات، مأموران به استعلام از سازمان ثبت احوال پرداختند که مشخص شد پسربچه زنده است و شناسنامه*اش باطل نشده است. بنابراین خانواده وی به اداره آگاهی احضار شدند اما ادعا کردند پسرشان مدت*ها قبل از این از دنیا رفته و در این*باره شکایتی از کسی ندارند. آنها مدعی شدند که پسرشان در حال حاضر با ملائکه است و زندگی خوبی دارد و به همین*خاطر آنها هم خوشحال هستند. سرهنگ کریمی ادامه داد: با توجه به عجیب بودن حرف*های این زوج مأموران تحقیقات از آنها را ادامه دادند تا اینکه بالاخره مدعی شدند که زنی که دارای قدرت ماوراءالطبیعه است به آنها گفته که پسرشان نزد فرشته*هاست.
انکار حقیقت

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان اظهار داشت: در ادامه مأموران با دستور قضایی زن رمال را شناسایی کردند و تمامی رفت*وآمدهای او را زیرنظر گرفتند. بعد از یک هفته تحقیقات شبانه روزی، مشخص شد که این زن برخلاف تصور طعمه هایش، فردی متقلب است. بنابراین وی دستگیر و به اداره آگاهی منتقل شد اما در بازجویی*ها گفت که از پسربچه معلول خبری ندارد و وی را بعد از اینکه یک شبانه روز نزد او بوده، به خانواده*اش برگردانده است.
سرهنگ کریمی ادامه داد: ادعای این زن باعث تعجب والدین پسربچه معلول شد چرا که آنها تا پیش از آن تصور می*کردند که زن رمال فردی باخداست و با عالم غیب ارتباط دارد و به همین دلیل از دستگیری او ناراحت شده بودند. زن رمال چندبار مدعی شد که پسربچه را به خانواده*اش پس داده و همین باعث شد که آنها متوجه دروغگویی وی شده و از او شکایت کنند.
وی گفت: با شکایت خانواده پسربچه، تحقیقات از زن رمال ادامه یافت تا اینکه سرانجام وی حقیقت را فاش کرد. او گفت که 12سال پیش یعنی همان روزی که پسربچه سه ساله در خانه*اش بوده، وی را به قتل رسانده و جسدش را در رودخانه انداخته است. این زن مدعی شد که تصور می*کرد با این کار خودش را به*عنوان فردی با قدرت ماورایی معرفی کرده و از این طریق می*تواند به رمالی*ها و فریب طعمه*هایش ادامه دهد.رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با اشاره به صحنه*سازی متهم بعد از جنایت و پاشیدن گلاب روی سقف برای فریب والدین مقتول افزود: با اعترافات زن رمال، راز قتل پسربچه معلول پس از گذشت 12سال فاش شد.