برنامه*ي موسيقي*محور «دستان» به زودي از آلبوم جديد همايون شجريان با حضور وي رونمايي مي*كند.
به گزارش افکار نیوز،سيد محمد مناجاتي ـ تهيه*كننده برنامه*ي موسيقي محور «دستان» ـ در گفت*وگو با ايسنا ، با اعلام خبر بالا بزرگترين امتياز اين برنامه را حضور چهره*هاي مطرح موسيقي در برنامه و سيري در موسيقي ايران دانست و خاطرنشان كرد: البته كار كردن در حوزه*ي موسيقي همانند كار كردن روي لبه*ي تيغ است؛ آن چنان تغييرات چشمگيري نداشته*ايم، اما با نگاه ويژه به صورت آهسته قدم برمي*داريم.


وي با بيان اينكه از سوي مخاطبان نظر مثبتي به اين برنامه داده شده است، افزود: خيلي از چهره*هاي موسيقي نيز با ديدن اين برنامه اظهار اميدواري كرده*اند، به اين دليل كه براي اولين بار برنامه*هاي مطرح موسيقي مرور مي*شود، اخبار موسيقي مطرح و مورد تحليل قرار مي*گيرد.


مناجاتي درباره*ي آيتم*هاي مختلف برنامه «دستان» توضيح داد: «دل آوا» آيتمي است كه در آن موسيقي پخش مي*شود، «روي خط حامل» آيتمي است كه اخبار موسيقي در آن پخش مي*شود، «يادها و بودها» آيتمي است كه در آن نكوداشت اساتيد مطرح موسيقي پخش مي*شود و آيتم ديگر پخش گزارش*هاي ويژه و انتقادي به فضاي موسيقي كشور است.


اين تهيه*كننده در بخش ديگري از گفت*وگوي خود از حضور حسام*الدين سراج، به عنوان ميهمان ويژه در برنامه اين هفته «دستان» خبر داد و گفت: همچنين قرار است گزارش*هايي از نكوداشت استاد حسن كسايي كه در تالار وحدت برگزار شده بود، پخش شود.


وي خاطرنشان كرد: در هفته آينده برنامه**ي ويژه*اي قرار است درباره*ي استاد ذوالفنون پخش شود.


محمد مناجاتي در پايان از تغيير زمان پخش برنامه «دستان» در ايام رمضان خبر داد و گفت: اين برنامه در ايام رمضان ساعت ۲۲ به روي آنتن شبكه آموزش مي*رود.