در آستانه نمایشگاه صورت گرفت؛
شارژ کارت خرید کتاب حدود 2000 نفر از اهالی قلم
با تامین اعتبار لازم و در پی موافقت معاونت فرهنگی وزارت ارشاد، کارت*های الکترونیک خرید کتاب حدود 2000 نفر از اهالی قلم در آستانه نمایشگاه کتاب تهران شارژ شد.به گزارش خبرنگار مهر، طبق روال هر ساله که کارت اهالی قلم برای خرید از نمایشگاه کتاب تهران شاژ می*شد، امسال هم این رویه قبل از شروع دوره بیست و ششم این نمایشگاه طی شد.
بر اساس این گزارش، موسسه خانه کتاب وابسته به معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی هفته گذشته فهرستی از دارندگان کارت*های اهل قلم تهیه که تعداد آن به حدود 2000 نفر بالغ می*شود، تهیه کرد.
این فهرست در روزهای آغازین هفته جاری برای انجام مراحل اداری و تامین اعتبار به معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شد.
معاونت فرهنگی وزارت ارشاد هم به این درخواست موسسه خانه کتاب پاسخ مثبت داده و تامین اعتبار لازم برای این کارت*ها انجام و در نهایت کارت*های الکترونیکی این تعداد از اهالی قلم در یکی، دو روز اخیر شارژ شد.
کارت اهالی قلم با لحاظ کردن مواردی مانند تعداد عناوین کتاب*های آنها، کسب عناوینی مانند برگزیده یا شایسته تقدیر در جوایزی مانند کتاب سال و کتاب فصل از سوی آنها، به تناوب از 50 تا 150 هزار تومان شارژ شده است.
بر اساس این گزارش موسسه خانه کتاب با استفاده از سامانه*های ارتباطی خود مانند پیامک و پست الکترونیک، شارژ کارت*های خرید کتاب این تعداد از اهالی قلم را به آنها اطلاع*رسانی خواهد کرد.

منبع:خبرگزاری مهر