کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: غسل

کاربر سایت

آخرین بازدید
    یکشنبه ۰۵ خرداد ۹۲ [ ۱۹:۵۸]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 27.0%
    دستاوردها:
    Created Blog entry7 days registered500 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    2
    سپاس ها
    4
    سپاس شده 18 در 9 پست
    حالت من
    Nafaskesh

غسل

سلام به برادران و خواهران، امرو میخوام براتون یکم از غسل بگم. هرچی بگم غسل مهمه بازم کم گفتم، به نظر من هرکی غسل میکنه مثل یه نوزاد پاک میشه. غسل تو موارد زیاد به کمک ما میاد و روح و جسم مارو از کثیفی ها پاک میکنه. خب دوستان من دوتا روش انجام غسل میگم: یک غسل به اسم ترتیبی که اونجور که از اسمش پیداس باید با ترتیب انجام بشه، یه غسل دیگه به اسم ارتماسی. به یاد داشته باشیم که قبل از غسل تمام بدنو خوب و تمیز بشوریم.
    غسل ترتیبی: تو غسل ترتیبی اول نیت کنید، بعد سر و گردن بشورید( لازم نیست وقتی سر و گردنو میشورید داخل گوش، بینی، دهان و قسمت هایی که در دید هستن نیستن بشورید)، حالا طرف راست بدنتونو بشورید( قسمت هایی مثل سینه، شکم، کمر تا کف پای راست)، در مرحله آخر طرف چپ بدنتونو بشورید که مثل شستن طرف راست هست.
    غسل ارتماسی: این نوع غسلو میشه تو جاهایی مثل وان حمام، استخر، دریا و... انجام داد( توجه کنید که آب پاکیزه باشد). مثلا اگر شما در وان حمام هستید که آبش پره اول نیت میکنید و بعد تو یه لحظه تمام بدنو زیر آب میبرید و مدت کوتاهی نگه می دارید. ( مستحبه وقتی زیر آب هستید خودتونو تکون بدید) امیدوارم براتون فایده داشته باشه.
    ویرایش توسط nasim.h : جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۲ در ساعت ۱۹:۲۱

2. 2 کاربر از پست مفید mahdi137 سپاس کرده اند .

nasim.h (جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۲),دنیای خاموش من (پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۲)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)