ایمان امیدواری طراح گریم سریال "دودکش" در خصوص روند کار طراحی خود در گفتگو با خبرنگار [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]گفت: سعی من بر این بود که همه شخصیتهای "دودکش" واقعی و طبیعی جلوه کنند.

وی افزود: با نگاه دقیق به افراد داخل کوچه و خیابان می نگرم تا چهره های کار در عین هنری بودن، طبیعی باشد.
امیدواری با اشاره به "لطیفی" کارگردان مجموعه "دودکش" تصریح کرد: "لطیفی" در کنار کارگردانی خود جزء یکی از متبحرترین و با تجربه ترین گریمورهای قدیمی است.
این طراح گریم ابراز داشت: در همه سکانسها و طراحی گریم بخشها من با "لطیفی" مشورت می کردم و وی به طور کامل دست مرا در این خصوص بازگذاشت.

وی با اشاره به گریم کار و نبود فیلمنامه کامل گفت: سریال "دودکش" فیلمنامه کامل نداشت ولی به دلیل نگارس بسیار خوب کار و طی گفتگویی با "لطیفی" همه شخصیت ها معرفی شدند.
امیدواری ادامه داد: در کار گریم معتقدم که هر چقدر گریم حس نشود کار روند طبیعی تری را طی می*کند.
این طراح گریم با اشاره به کار در مجموعه های تلویزیونی اظهار داشت: تجربه کار در تلویزیون و با توجه به قوانین صدا و سیما متفاوت است و اگر اصول کاری براساس قوانین اسلامی پیش رود دچار خودسانسوری نمی*شویم.
امیدواری خاطرنشان کرد: در مجموعه "دودکش" سعی بر طبیعی بودن چهره ها بوده و خوشبختانه وقتی دوستان با من صحبت می کنند میگویند با دیدن چهره های هنرمندان و گریمهای طبیعی آنها، حالمان خوب می شود.
وی تصریح کرد: طراحی گریم من در "دودکش" به پایان رسیده و ما همگی برای سر زدن به دوستانم به پشت صحنه کار می روم.