جدیدترین مدل مو های مردانه که از سایتهای گوناگون جمع آوری شده در اینجا قرار داده میشوند،تعداد مدل موهایی که مشاهده میکنید۲۴ عدد میباشند

علل ریزش مو و کم*پشتی موها
موهای سر انسان به دو دسته موهای مقاوم و غیر مقاوم تقسیم*بندی می*شوند.
موهای غیر مقاوم که اکثرا در سطح جلو و فوقانی و میانی سر قرار دارد به دلیل داشتن گیرنده حساس به تستوسترون تحت تاثیر تغییرات این هورمون قرار می*گیرند و به خصوص بعد از سن بلوغ که میزان این هورمون در خون افزایش می*یابد عموما ریزش مو آغاز می*گردد.
موهای مقاوم که معمولا در پشت و اطراف سر قرار دارند فاقد این گیرنده بوده و تحت تاثیر هورمون مردانه قرار نمی*گیرند. به همین دلیل است که این موها هیچ وقت نریخته واز آن به عنوان ناحیه دهنده در عمل جراحی پیوند مو استفاده می*شوند.
• علت ریزش و کم*پشتی مو در آقایان: در ریزش موی سر در آقایان دو عامل ژنتیک و هورمونی دخیل*اند. در بیش از ۹۵ درصد موارد علت ریزش موی سر در آقایان هورمونی می*باشد و عوامل دیگری نظیر شیمی*درمانی، رادیوتراپی، بیماری*های خود ایمن و التهابی، تیرویید و… ممکن است در درصد کمی* از موارد علت بیماری باشد.
• علت ریزش و کم*پشتی مو در خانم*ها: در دهه گذشته تکنیک*های پیوند مو چنان پیشرفت نموده*اند که قادرند اکثر بیماری*های ریزشی مو در خانم*ها را درمان نمایند. قبلا خانم*ها فکر می*کردند به هیچ عنوان کاندید عمل جراحی نیستند ولی امروزه به راحتی در اکثر موارد تحت عمل جراحی قرار می*گیرند.
ریزش مو در خانم*ها بیشتر تحت تاثیر مسایل ژنتیک بوده و اختلالات هورمونی نیز به این امر کمک می*کند. علل خاص دیگری مانند اختلالات هورمون*های قاعدگی، استرس و هیجانات می*توانند به شدت ریزش بیفزایند.