*هایی که وارد دفتر می*شوند موقع خروج خیلی ناراحت و عصبی هستند اما نمی*دانستم چرا این اتفاق می*افتد. تا اینکه روز حادثه وقتی همه" /> حکم اعدام برای مدیرعامل به اتهام تجاوز به منشی
کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: حکم اعدام برای مدیرعامل به اتهام تجاوز به منشی

کاربرفعال

آخرین بازدید
    دوشنبه ۱۷ تیر ۹۲ [ ۱۹:۰۴]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 56.0%
    دستاوردها:
    Created Blog entryTagger First ClassThree FriendsOverdriveYour first Group
    نوشته های وبلاگ
    1045
    سپاس ها
    1,278
    سپاس شده 4,668 در 2,306 پست
    حالت من
    Mehrabon

New 2 حکم اعدام برای مدیرعامل به اتهام تجاوز به منشی

مدیرعامل شرکتی که در زمینه پرداخت وام فعالیت می*کرد، به اتهام تجاوز به منشی*خود و یکی از مشتریانش به اعدام محکوم شد.

به گزارش شرق، این پرونده با شکایت دختر جوان به جریان افتاد. این دختر در شکایتش گفت: چند ماه قبل به عنوان منشی استخدام شدم. شرکت متعلق به مرد جوانی است که وام می*فروشد و از این راه سود زیادی به دست می*آورد. همیشه دفتر ما شلوغ بود گاهی می*دیدم خانم*هایی که وارد دفتر می*شوند موقع خروج خیلی ناراحت و عصبی هستند اما نمی*دانستم چرا این اتفاق می*افتد. تا اینکه روز حادثه وقتی همه از دفتر بیرون رفتند مدیر به من گفت بمان تا کارها را انجام دهیم. دفتر خلوت بود و من منتظر بودم بگوید چه کاری باید انجام دهم. او مرا به اتاق صدا زد و خواست تجاوز کند خیلی ترسیدم فرار کردم اما مرا گرفت، مقاومتم فایده*ای نداشت و به من تعرض کرد.

دختر جوان پس از طرح این شکایت به پزشکی قانونی معرفی شد و از سوی دیگری ماموران برای بازداشت مدیرعامل شرکت که بابک نام* دارد به دفتر او رفتند و موفق شدند وی را بازداشت کنند.بابک در بازجویی*ها ارتباط با منشی*اش را قبول کرد اما مدعی شد این ارتباط به زور نبوده* و دختر جوان به این رابطه رضایت داشته *است اما نظریه پزشکی قانونی خلاف این ادعا را ثابت کرد. در این نظریه آمده *بود دختر جوان به طرز خشونت*آمیزی مورد تعرض قرار گرفته *است.

بنابراین مدیرعامل جوان یک*بار دیگر مورد بازجویی قرار گرفت، او این بار تجاوز را قبول کرد و گفت: «مدت*ها بود از منشی*ام خوشم می*آمد اما می*دانستم جوان دیگری را دوست دارد. او به من اهمیتی نمی*داد وقتی تنها شدیم من اختیارم را از دست دادم.»

در همین حال زن جوان دیگری نیز علیه بابک شکایتی را مطرح کرد و مدعی شد زمانی که به*عنوان مشتری نزد مدیرعامل شرکت رفته* بود این مرد او را مورد آزار قرار داد اما تاکنون به*خاطر آبرویش در این*باره حرفی نزده* بود. این زن گفت: آگهی شرکت را در روزنامه دیدم وقتی به آنجا مراجعه کردم از من مدارک خواستند کارهایم چند جلسه*ای طول کشید تا اینکه روز آخر مدیرعامل به من تجاوز کرد.این زن در اولین جلسه بازجویی* از متهم شرکت کرد اما دیگر حاضر نشد به دادگاه برود. سرانجام در جلسه محاکمه متهم، بعد از اینکه منشی جوان دوباره شکایتش را مطرح کرد و جزییات را توضیح داد بابک در جایگاه حاضر شد.

او این*بار اتهامش را انکار کرد و گفت: وقتی به تجاوز اعتراف کردم تحت فشار بودم قبول دارم با منشی*ام ارتباط داشتم اما او خودش به این رابطه رضایت داشت. سپس وکیل مدافع متهم در جایگاه حاضر شد و دفاعیات خود را مطرح کرد.

با پایان یافتن جلسه دادگاه هیات قضات شعبه*77 دادگاه کیفری استان تهران وارد شور شدند و با توجه به مدارک موجود در پرونده از جمله نظریه پزشکی قانونی، مدیر عامل جوان را در اتهام تجاوز به منشی*اش مجرم شناختند و به اعدام محکوم کردند.

گردآوری : پیچک نیوز / مرجع خبر : تابناک
    تاریخ درج خبر : 1392/2/26
    تلــــــــــــخ تـــــرين قسمت زندگی اونجاست که آدم به خودش میگه :

چی فکر میکردیم وچـــــي شــــــــد...!!

2. کاربر روبرو از پست مفید saman سپاس کرده است .

ایه (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲)

کاربرفعال

آخرین بازدید
    جمعه ۲۹ دی ۹۶ [ ۱۲:۱۷]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Three FriendsCreated Blog entryOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    نوشته های وبلاگ
    2
    سپاس ها
    255
    سپاس شده 500 در 304 پست
    حالت من
    Khoshhal
    تف توشرفش
    وخاک توسراون دختری که میره منشی دفتر پسرمیشه
    ⓢⓐⓙⓐⓓ

4. 2 کاربر از پست مفید sдjдd سپاس کرده اند .

saman (جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۲),ایه (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)