کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: دانلود رمان سمفونی مردگان – عباس معروفی

کاربرفعال

آخرین بازدید
    جمعه ۲۹ دی ۹۶ [ ۱۲:۱۷]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Three FriendsCreated Blog entryOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    نوشته های وبلاگ
    2
    سپاس ها
    255
    سپاس شده 500 در 304 پست
    حالت من
    Khoshhal

دانلود رمان سمفونی مردگان – عباس معروفی

عباس معروفی زاده ۲۷ اردیبهشت ۱۳۳۶ در تهران نویسنده، نمایش*نامه*نویس، ناشر و روزنامه*نگار معاصر ایرانی مقیم آلمان است. او فعالیت ادبی خود را زیر نظر هوشنگ گلشیری آغاز کرد و در دهه شصت با چاپ رمان سمفونی مردگان در عرصه ادبیات ایران به شهرت رسید. وی در حال حاضر در برلین آلمان زندگی می کند.

نوشته پشت جلد:
    ” ساعت آقای درستکار بیش از سی سال است که از کار افتاده؛ در ساعت پنج و نیم بعداز ظهر تیر ماه سال ۱۳۲۵٫ ساعت سر در کلیسا سالها پیش از کار افتاده بود و ساعت اورهان را مردی با خود برده است؛ اما زمان همچنان می گردد و ویرانی به بار می آورد

سمفونی مردگان، رمان بسیار ستوده شدۀ عباس معروفی، حکایت شوربختی مردمانی است که مرگی مدام را بر دوش می کشند و در جنون ادامه می یابند، در وصف این رمان بسیار نوشته اند و بسیار خواهند نوشت؛ و با این همه پرسش برخاسته از این متن تا همیشه برپاست؛ پرسشی که پاسخ در خلوت تک تک مخاطبان را می طلبد

ⓢⓐⓙⓐⓓ

2. کاربر روبرو از پست مفید sдjдd سپاس کرده است .

کاربر سایت

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۱۹ آذر ۹۴ [ ۰۱:۴۳]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

شکایت

سلااام من تازه عضو شدم... ولی خیلی سایت های کتابو دوس دارم اما...توروخدا چرا فقط رمان های ایرانی میزارین اونم با فرمت پی دی اف... چراااا یکم هم رمان خارجی مطرح یا رمان های عالی ایرانی بزارین با فرمت اندروید...پی دی اف رو که نمیشه تو گوشی خوند که... همش رمان های عاشقانه ابکی به درد دختر بچه های نوجوون میخوره که برا اونا هم مفید نیست لطفاااااا.من دنبال کتاب چهل سالگی ام که اینجا پی دی اف داره من اندرویدشو میخوااام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)