*جویی زد. چند روز پیش تازه*داماد جوانی نزد مأموران پلیس تهران رفت و خبر از سرقت کیفش توسط یک سارق کیف*قاپ داد. او به مأموران گفت: ساعتی قبل همراه خانواده*ام به خانه نامزدم رفتیم و بعد از مراسم بله*برون از آنجا بیرون آمدیم." /> اخاذی خواستگار شکست*خورده از رقیب عشقی
کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اخاذی خواستگار شکست*خورده از رقیب عشقی

مدیر سایت

آخرین بازدید
    سه شنبه ۱۱ دی ۹۷ [ ۰۱:۴۰]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Three Friends10000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    568
    سپاس شده 476 در 271 پست
    حالت من
    Bitafavot

اخاذی خواستگار شکست*خورده از رقیب عشقی

حادثه > داخلی- گروه حوادث:
    خواستگار عاشق*پیشه وقتی با جواب منفی دختر مورد علاقه*اش روبه*رو شد، در شب بله*برون دست به انتقام*جویی زد.
    چند روز پیش تازه*داماد جوانی نزد مأموران پلیس تهران رفت و خبر از سرقت کیفش توسط یک سارق کیف*قاپ داد. او به مأموران گفت: ساعتی قبل همراه خانواده*ام به خانه نامزدم رفتیم و بعد از مراسم بله*برون از آنجا بیرون آمدیم. درحالی*که خانواده*ام داخل ماشینم نشسته بودند، قصد داشتم کتم را داخل صندوق عقب بگذارم که ناگهان یک مرد موتورسوار به سمت من آمد و در یک چشم به*هم*زدن کیفم را قاپید و فرار کرد. وی افزود: داخل کیفم گوشی موبایل گران*قیمتم به همراه مقداری پول و مدارکم بود که از سوی دزد کیف*قاپ به سرقت رفت.
    باج*گیری
    بعد از شکایت این مرد، پرونده پیش روی قاضی دادسرای شمیرانات قرار گرفت و درحالی*که تحقیقات برای پیدا کردن ردی از دزد کیف*قاپ ادامه داشت مرد شاکی مجددا نزد پلیس رفت و گفت: فردای روز سرقت شخص ناشناسی با موبایل من تماس گرفت و خودش را مهدی معرفی کرد. وی مدعی شد که دزد کیفم است و گفت اگر کیف و مدارک را می*خواهم باید 6میلیون تومان به حسابش واریز کنم.
    بعد از این حرف تلفن را قطع کرد و بعد از چند ساعت مجددا با من تماس گرفت. او تهدید کرد که اگر این مبلغ را نپردازم و پای پلیس را وسط بکشم فیلم و عکس*های شخصی که داخل گوشی موبایلم است را در اینترنت، محل کار و جاهای دیگر پخش کرده و آبرویم را می*برد. با شنیدن حرف*های او خیلی ترسیده بودم و می*خواستم این پول را بپردازم و مدارک و گوشی*ام را پس بگیرم برای همین با سارق تماس گرفتم و به او گفتم این مبلغ را حاضر کرده*ام و با او در یکی از خیابان*های تهران قرار گذاشتم تا پول را بپردازم. اما پیش از رسیدن به محل قرار او دوباره با من تماس گرفت و این بار شرط عجیبی را مطرح کرد.
    او به من گفت درصورتی حاضر است مدارک را برگرداند که من نامزدی*ام را به*هم*بزنم. آنجا بود که متوجه شدم کاسه*ای زیر نیم*کاسه است به همین*خاطر موضوع را با نامزدم درمیان گذاشتم. او گفت که احتمالا دزد را می*شناسد و او فردی به اسم مهدی است. کسی که پیش از نامزدی*مان مدتی خواستگار او بوده اما وقتی نامزدم متوجه اخلاق عجیب او شده به وی جواب منفی داده بود. نامزدم می*گفت که بعد از دادن جواب رد به مهدی، وی مرتب تهدیدش می*کرده که اجازه نمی*دهد با فرد دیگری ازدواج کند. وقتی پی به این راز بردم تصمیم گرفتم این ماجرار ا به پلیس خبر دهم.

بعد از حرف*های پسر جوان، مأموران به سراغ مهدی رفتند و او را دستگیر کردند. وی گرچه مدعی بود بی*گناه است اما با کشف لوازم مسروقه در مخفگیاهش به سرقت و اخاذی اعتراف کرد. وی گفت: در حدود یک سال پیش با دختری به اسم بنفشه آشنا شدم. به*تدریج به یکدیگر علاقه*مند شدیم تا اینکه از وی خواستگاری کردم. درحالی*که قرار بود همراه خانواده*ام به خواستگاری*اش بروم او با من تماس گرفت و مدعی شد که دیگر حاضر به ادامه این ارتباط نیست و نمی*خواهد با من ازدواج کند.
    خیلی با او صحبت کردم و از او خواستم که در تصمیمش تجدیدنظر کند اما اصرار*های من بی*فایده بود و او دیگر جواب تلفن*هایم را نداد. شکست در عشق باعث شد که زندگیم مختل شود. به*دنبال راهی بودم تا بنفشه را راضی به ازدواج کنم تا اینکه شنیدم او قصد ازدواج با پسر دیگری را دارد. خیلی به*هم*ریختم برای همین چند روزی در اطراف خانه*اش به کمین نشستم تا اینکه نامزدش را شناسایی کردم. بعد از آن تصمیم گرفتم او را تهدید کنم تا پایش را از زندگی بنفشه کنار بکشد. برای همین نقشه سرقت و اخاذی کشیدم و تصور می*کردم او مرد ترسویی باشد و نامزدی*اش را به*هم بزند اما اشتباه می*کردم. این پسر جوان بعد از اعتراف به تهدید، سرقت و باج*گیری با قرار قانونی راهی بازداشتگاه شد و تحقیقات در این پرونده همچنان ادامه دارد.

2. کاربر روبرو از پست مفید ƝԈѪƩѤ سپاس کرده است .

ایه (جمعه ۱۷ خرداد ۹۲)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)