ساعت 11:20 روز گذشته سرقت از یک صرافی در حوالی میدان فردوسی به ماموران پلیس اطلاع داده شد. در ادامه تیمی از ماموران در محل حاضر شده و در جریان بررسیها و بازبینی فیلم صرافی دریافتند، 20 دقیقه قبل از سرقت پسر جوانی حدود 20 ساله وارد مغازه صرافی شده و پس از پرسیدن قیمت ارز از آنجا خارج شده بود.


به دنبال اين موضوع صاحب مغازه صرافي که با دخترش در مغازه حضور داشت؛ براي رفتن به سرويس بهداشتي مغازه را ترک ميکند، همزمان با خروج صاحب مغازه سارق دوباره وارد صرافی شده و با چاقو ضربه ای به دختر 22 ساله، صراف به هويت گيتي که به تنهایی در صرافی حضور داشت وارد کرده و با سرقت دلار ، پوند و يورو به ارزش تقريبي ريالي 600 ميلون، موجود در مغازه از محل توسط همکاري دوستش که در خيابان با يک دستگاه موتورسيکت منتظر وي بود، از محل متواري ميشود.


دخترمجروح سپس به بیمارستان دادگستری منتقل شد و پس از بخیه جراحاتش مرخص و به خانه بازگشت و طبع نظريه پزشکي حال مساعدي داشته است، اما شامگاه دیروز دوباره حالش درخانه بد شد و خانواده اش او را به بیمارستان پارسا انتقال دادند که در آنجا به کما رفت؛ ساعت 10 صبح امروز دختر 22 ساله به علت خونریزی داخلی جان خود را از دست داد.


مرکز اطلاع رسانی فرماندهي تهران بزرگ با تائید این گزارش به باشگاه خبرنگاران اعلام کرد: همزمان با مرگ دختر 22 ساله پرونده با موضوع قتل عمد و با دستور قاضی شهریاری بازپرس جنایی تهران به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ارجاع شد که در حال حاضر ماموران با بازبینی فیلم های صرافی محل سرقت و مغازه های اطراف تحقیقات گسترده ای را برای دستگیری قاتل آغاز کردندو تا کنون نيز به نتايج بسيار خوبي رسيدهاند