*شان در كتاب*هاي مربوط به ركوردهاي عجيب و غريب ثبت مي*شود. اين شايد عجيب و غريب*ترين راه*هاي رژيم غذايي در تاريخ باشد. مجله سیب سبز: اگر اضافه وزن داريد حتما تا امروز يك يا چندنوع رژيم غذايي را امتحان كرده*ايد، قطعا هم مي*دانيد كه رژيم گرفتن يكي از سخت*ترين كارهاي دنياست. شايد به همين دليل است كه بسياري از افراد به قرص*هايي كه مدعي مي*شوند خيلي راحت وزن را كم مي*كنند متوسل مي*شوند، اما اين راه اصلا عجيب" /> عجيب*ترين رژيم<a href="http://www.forums.pichak.net/">*</a>هاي لاغري جهان
کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: عجيب*ترين رژيم*هاي لاغري جهان

 1. #1
  مدیر کل سایت

  آخرین بازدید
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۹۷ [ ۱۷:۱۶]
  محل سکونت
  من همان خاکم که هستم.
  نوشته ها
  2,502
  امتیاز
  106,558
  سطح
  1
  Points: 106,558, Level: 1
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 65.0%
  دستاوردها:
  Created Album picturesCreated Blog entryTagger First ClassThree FriendsOverdrive
  نوشته های وبلاگ
  27
  سپاس ها
  2,982
  سپاس شده 2,543 در 1,268 پست
  حالت من
  Khejalati

  Gadid عجيب*ترين رژيم*هاي لاغري جهان

  برخي انسان*ها چنان راه*هاي عجيب و غريبي براي رژيم گرفتن انتخاب مي*كنند كه نام*شان در كتاب*هاي مربوط به ركوردهاي عجيب و غريب ثبت مي*شود. اين شايد عجيب و غريب*ترين راه*هاي رژيم غذايي در تاريخ باشد.  مجله سیب سبز: اگر اضافه وزن داريد حتما تا امروز يك يا چندنوع رژيم غذايي را امتحان كرده*ايد، قطعا هم مي*دانيد كه رژيم گرفتن يكي از سخت*ترين كارهاي دنياست. شايد به همين دليل است كه بسياري از افراد به قرص*هايي كه مدعي مي*شوند خيلي راحت وزن را كم مي*كنند متوسل مي*شوند، اما اين راه اصلا عجيب نيست. درواقع برخي انسان*ها چنان راه*هاي عجيب و غريبي براي رژيم گرفتن انتخاب مي*كنند كه نام*شان در كتاب*هاي مربوط به ركوردهاي عجيب و غريب ثبت مي*شود. اين شايد عجيب و غريب*ترين راه*هاي رژيم غذايي در تاريخ باشد.  خوراك كرم براي لاغري

  خوردن تخم كرم

  كرم*هاي نواري گونه*هايي از انگل*ها هستند كه در دستگاه گوارش انسان زندگي كرده و غذاهايي كه انسان مي*خورد را جذب مي*كنند و به همين دليل است كه افرادي كه اين نوع از انگل*ها را در روده*شان دارند معمولا لاغر هستند. اما گروهي از انسان*ها بوده*اند كه پس از تلاش براي لاغر شدن به شيوه*هاي مختلف، به اميد لاغري تخم اين كرم*ها را خوردند تا اين تخم*ها در معده آنها تبديل به كرم شود و بخشي از كالري كه روزانه دريافت مي*كنند را اين كرم*ها جذب كنند. اما خب قطعا مي*دانيد كه اين كار چقدر اشتباه است، اين كرم*ها عوارض خيلي بدي براي بدن دارند و مثلا نمي*گذارند هيچ ويتامين و ماده معدني در بدن جذب شود و انواع و اقسام بيماري*ها از كم*خوني گرفته تا سوء*تغذيه و خونريزي گوارشي در فرد ايجاد شود.

  زبانت را بدوز

  بخيه زدن روي زبان

  جراحي*هاي مختلفي در طول تاريخ براي كاسته شدن اشتها يا كم شدن حجم معده يا سير گوارشي براي كاستن وزن ابداع شده است اما شايد عجيب*ترين جراحي ابداع شده شيوه «رصد كردن زبان» باشد. در اين جراحي، روي زبان و نقاط مختلف آن چندين بخيه زده مي*شود تا به وسيله اين بخيه*ها حس چشايي فرد مختل شود. در فرم شديد اين جراحي اينگونه انجام مي*شود كه فرد به دليل بخيه*هايي كه روي زبانش است توانايي جويدن، قورت دادن و قدرت چشايي را از دست مي*دهد و براي همين از خوردن غذاي سفت و جامد خودداري مي*كند و فقط مايعات مي*خورد. درست است كه اين شيوه جواب مي*دهد اما بايد بدانيد چنين شيوه*اي را فقط مي*شود با واژه «ديوانه*وار» توصيف كرد، زيرا با اين كار عملا فرد براي هربار قورت دادن آب دهانش هم به مشكل بر مي*خورد. اين را هم بدانيد كه برداشتن بخيه*ها از زبان هم در بسياري از مواقع فايده*ای ندارد و فرد دچار مشكل بلع مي*شود. سخت*ترين اتفاق براي دختري جوان از لرستان افتاد كه 115 كيلوگرم وزن داشت و توانست طي يك سال بيشتر از 30كيلوگرم از وزنش را بكاهد اما زماني كه دچار مشكل عفونت* دهاني شد، پزشكان سعي كردند تا بخيه*هاي زده شده روي زبان او را بردارند و موفق نشدند و اين دختر جوان دچار مشكل انسدادي راه تنفسي شد و درنهايت پزشكان مجبور شدند براي نفس كشيدن او حنجره*اش را بشكافند و اين دختر جوان، سه بار تحت عمل جراحي قرار گرفت تا زبانش كمي ترميم شود و بتواند غذا بخورد.


  معده*ات را از پنبه پر كن

  خوردن پنبه

  در گذشته برخي افراد اعتقاد داشتند كه خوردن يكي، 2 تكه پنبه يا خوردن يك نخ ابريشمي به شكل توپ كوچك مي*تواند باعث كوچك شدن حجم معده آنها شود و درواقع بخشي از حجم معده را پر كند و درنتيجه موجب مي*شود كه فرد كمتر غذا بخورد. حتي در مواردي افراد قبل از هروعده*غذايي خود مقداري پنبه مي*خوردند تا كمتر غذا بخورند. طبيعي است كه چنين حالتي باعث بروز عوارض زيادي شود، از جمله بروز يبوست و كم شدن جذب مواد مفيد و مقوي از دستگاه گوارش، اما وخيم*ترين عارضه در مردي در مجارستان گزارش شده است كه پنبه*هايي كه خورده بود باعث بسته شدن كامل مجراي خروجي معده و عفونت درون شكمي و پارگي معد*اش شده بود كه وی 6ماه در بيمارستان بستري شد تا بهبود يابد.


  آب بدن را خارج نكن

  خوردن داروهاي ديورتيك

  همان*طور كه گفتيم دل بستن به انواع و اقسام قرص*ها، شربت*ها و مكمل*ها براي وزن كم كردن و چربي سوزاندن يكي از روش*هاي معمول و رايج است كه در همه جاي جهان طرفدار دارد. قديمي*ترين داروهايي كه براي وزن كم كردن مورد استفاده قرار مي*گرفت داروهاي ضد فشارخون از نوع داروهاي مدر بود كه باعث دفع آب از بدن مي*شد و كمي از وزن بدن را مي*كاست. اما بايد بدانيد چنين وزن كم كردني هم خطرناك است و هم پرعارضه، 70درصد وزن بدن انسان را آب تشكيل مي*دهد و شما با خوردن داروهاي مدر (ديورتيك) آب بدن*تان را دفع مي*كنيد نه اينكه چربي بسوزانيد و با اين كار عملكرد طبيعي بدن را هم دچار مشكل مي*كنيد. جالب اينجاست كه پس از خوردن چندباره اينگونه داروها، متابوليسم بدن پايين مي*آيد و فرد به جاي لاغر شدن چاق مي*شود. خطرناك*ترين حالت رژيم گرفتن با اين نوع داروها در مورد 2دختر در پرو گزارش شده كه به*طور همزمان داروهاي مدر و نيز داروهاي مسهل مي*خوردند و وزن هر2 به زير 40 كيلوگرم رسيد و درنهايت هر2 در بيمارستان بستري شدند. اين 2 دختر به بيماري توهم چاقي (يا آنوركسي نوروزا) مبتلا بودند و يكي از آنها به علت همين حالت به كما رفت اما توسط پزشكان و با تزريق اجباري سرم و تغذيه داخل وريدي از مرگ حتمي نجات پيدا كرد.

  ساده*ترين راه لاغري

  دكتر هلبوت هاورمن، فوق*تخصص رژيم*هاي غذايي درماني در دانشگاه اوبرهاوزن آلمان مي*گويد: «واقعيت اين است كه هيچ راه ميانبر سالم و مناسبي براي لاغر شدن وجود ندارد، نه داروهاي چربي*سوز و ضداشتها، و نه راه*هاي عجيب و غريبي كه برخي در پيش مي*گيرند، همه اين راه*ها مي*توانند فرد را دچار مشكل كنند و حتي زندگي او را به خطر بيندازند. معادله وزن گرفتن يا كم كردن وزن، در انسان، بسيار ساده است. انسان مقداري كالري هرروزه وارد بدنش مي*كند، اگر مقدار كالري وارد شده به بدن بيشتر از آن باشد كه بدن آنها را مي*سوزاند (مثلا از طريق ورزش كردن يا انجام فعاليت*هاي روزمره حياتي مثل نفس كشيدن) آن وقت فرد دچار اضافه وزن مي*شود و اين كالري*هاي اضافي به صورت چربي در بدن او تجمع مي*يابد. اگر هم مقدار كالري كه هرروز وارد بدن مي*شود، كمتر از كالري باشد كه بدن به شكل*هاي مختلف مي*سوزاند فرد شروع به كم كردن وزنش مي*كند.»
  اما دكتر هاورمن يك توصيه ساده و بسيار كاربردي براي آنهايي كه مي*خواهند رژيم*غذايي لاغري بگيرند دارد، او مي*گويد: «كافي است كمتر از حدمعمول خودتان غذا بخوريد، غذاهاي سالم مصرف كنيد و با يك برنامه هدفمند ورزش كنيد تا لاغر شويد.»


  منبع:برترینها  ..*
  روی لینک تاپیک های زیر کلیک و حتما مطالعه کنید *..


  "اطلاعيه و اخبار انجمنها"قوانین انجمن"

  Hidden Content  برای جلوگیری از بی نظمی در تاپیک ها لطفا فقط از دکمه سپاس استفاده کنید

  هنگام زدن تاپیک دقت کنید تاپیک تکراری نباشد 2. کاربر روبرو از پست مفید دنیای خاموش من سپاس کرده است .

  free (چهارشنبه ۱۳ فروردین ۹۳)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •