اگر در ماه رمضان در طول روز احساس گرسنگی میکنید؟
هنگام سحری شیر با خرما یا شیر باعسل نوش جان کنید. شیر و عسل و خرما به دلیل غذای کامل بودن باعث مضائف شدن انرزی میشود و نمیگذارد احساس ضعف داشته باشید.
اگر در ماه رمضان در طول روز احساس تشنگی میکنید؟
اگر احساس تشنگی و یا دهان شما کف میکند. برنگ سفید در میاید یا پوست پوست میشود بدلیل این است که کبد شما داغ کرده واثرات خود را روی دهان و تشنگی میگذارد برای رفع این مشکل هنگام سحری مقداری خاک شیر تهیه کنید و میل نمایید تا این مشکل بر طرف شود.
اگر کم خون هستید ؟
از سبزیجات استفاده کنید و یا غذای کتلت سبزیجات درست کنید تا هم خون شما تصفیه شود و هم گولبول های قرمز از نو ساخته شود.جگر قرمز و انار نیز اثر بسیار مفیدی دارد.
اگر موهای شما زودتر از موعد سن شما سفید میشود؟
سفید شدن موهای شما در سنین جوانی جدای از ارثی بودن در بعضی از اشخاص بدلیل کم کار شدن رنگدانه های موی سر شما است. اگر پروتئین و ویتامین استفاده نمیکنید حتما از میوه جات و گوشت قرمز استفاده نمائید. و اگر شما از همه این مواد استفاده میکنید ولی باز هم سفید است یا موروثی هست ویا از رنگ ها ی غیر استاندارد برای موی خود استفاده میکنید ویا باز هم هیچ کدام از این موارد نیست .در روش استفاده ی نرم کننده ی سر میباشد.و در غیر اینصورت توصیه مینمایم به یک دکتر پوست و مو مراجعه نمایید.