کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: زن زیرک دو کیف*قاپ را به دام انداخت

مدیر سایت

آخرین بازدید
    سه شنبه ۱۱ دی ۹۷ [ ۰۱:۴۰]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Three Friends10000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    568
    سپاس شده 476 در 271 پست
    حالت من
    Bitafavot

زن زیرک دو کیف*قاپ را به دام انداخت

حادثه > داخلی- گروه حوادث:
    سارقان کیف*قاپ وقتی زن جوان را در تعقیب خود دیدند، قصد فرار داشتند اما بعد از تصادفی خونین، به دام افتادند.
    ساعت 16 نهم خرداد*ماه سال*جاری زن جوانی درحالی*که پشت فرمان خودروی سمند بود پشت چراغ قرمز در مرکز پایتخت توقف کرد. در همین هنگام موتورسیکلتی با 2*سرنشین کنار ماشین زن جوان ایستادند و ترک*نشین در یک چشم به*هم زدن تلفن همراه راننده سمند را برداشت و پا به فرار گذاشتند. با فرار متهمان راننده سمند نیز به تعقیب دزدان موبایلش پرداخت تا اینکه سارقان موتورسوار با یک دستگاه خودروی پژو 206 برخورد کردند و هردو روی زمین افتادند.
    در آن لحظه مأموران کلانتری 112 ابوسعید سر رسیدند و آنها را دستگیر کردند. این درحالی بود که هردو سارق به شدت مجروح و از ناحیه پا دچار شکستگی شده بودند. همزمان با انتقال سارقان به بیمارستان، مأموران در جریان بررسی ها متوجه شدند که موتور سرقتی است و دزدان چند روز پیش آن را از داخل پارکینگ یک مجتمع مسکونی در منطقه منیریه سرقت کرده*اند.
    آشنایی در قهوه خانه
    بعد از انجام تحقیقات اولیه، پرونده برای رسیدگی بیشتر در اختیار مأموران پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت و متهمان بعد از 20روز به اداره آگاهی منتقل شدند. بررسی*ها نشان می*داد که یکی از متهمان به نام سیاوش 24ساله سابقه*دار بوده و پیش از این به اتهام جرائم مختلف ازجمله سرقت،* حمل موادمخدر و اخلال در نظم عمومی دستگیر شده و به زندان رفته بود. در شرایطی که سیاوش مدعی بود که تنها در یک فقره سرقت حضور داشته سعید همدست 25ساله او به ده*ها فقره دزدی در مناطق جنوب و مرکز شهر تهران اعتراف کرد.

وی به مأموران گفت: مدتی قبل در مغازه موتورسازی کار می*کردم، برخی از جوان*ها را می*دیدم که برای تقویت موتورهایشان به مغازه می*آمدند که پس از مدت کوتاهی متوجه شدم تعدادی از آنها سارق هستند. آنها در صحبت*هایشان مدعی بودند که پول خوبی در سرقت وجود دارد و من نیز تصمیم گرفتم مثل آنان سرقت کنم. به همین علت زمانی که آنها موتورهایشان را به مغازه می*آوردند و در اختیار موتورسازی می*گذاشتند تا آنها را تقویت کنند من از فرصت استفاده کرده و با موتورهای آنها دست به سرقت می*زدم.
    وی ادامه داد: مدتی قبل در قهوه*خانه*ای در جنوب تهران با سیاوش آشنا شدم و با هم نقشه دزدی کشیدیم. برای اجرای این نقشه، موتورسیکلتی از پارکینگ ساختمانی در حوالی میدان منیریه سرقت کردیم و با آن به دزدی رفتیم. سیاوش راکب بود و من سرقت می*کردم تا اینکه هنگام فرار تصادف کرده و به دام افتادیم. وی ادامه داد: من و سیاوش هر دو به مواد*مخدر اعتیاد داریم و برای تأمین هزینه مواد دست به دزدی می*زدیم.
    بعد از اعترافات متهمان و انجام تحقیقات، مالباختگانی که در دام این دو دزد گرفتار شده بودند شناسایی شدند. بررسی*ها نشان می*داد که سارقان به شیوه*های مختلف گردنبندقاپی، کیف*قاپی، موبایل*قاپی و زورگیری از زنان دست به سرقت می*زنند. سرهنگ میرزکی، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران با اعلام این خبر گفت: با توجه به*احتمال افزایش مالباختگان و شناسایی جرائم احتمالی دیگر، دستور انتشار تصاویر هر دو متهم از سوی قاضی پرونده صادر شده است، به همین*خاطر از کسانی که موفق به شناسایی تصاویر متهمان شدند دعوت می*شود تا جهت طرح شکایت به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

2. کاربر روبرو از پست مفید ƝԈѪƩѤ سپاس کرده است .

neda gon (دوشنبه ۲۴ تیر ۹۲)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)