در دهمین روز از ماه مبارک رمضان،پدر و مادری که ۵ سال پیش فرزند معلول ذهنی خود را گم کرده بودند،از طریق برنامه ضیافت الهی گمشده خود را پیدا کردند.
به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، در ادامه برگزاری برنامه ضیافت الهی که با همکاری سازمان بهزیستی و شبکه ۲ از ابتدای ماه مبارک رمضان برگزار شده است، مادر و پدری توانستند فرزند ۲۵ ساله معلول ذهنی خود را بعد از ۵ سال دوری پیدا کنند.

این در حالی بود که سعید که دچار معلولیت ذهنی است ۵ سال پیش و در استان قم گم شده و علی*رغم پیگیری*های پدر و مادرش این فرزند ۵ سال از خانواده*اش دور بود.

به گزارش فارس پس از دوری ۵ ساله پدر و مادر سعید سرانجام لطف خداوند شامل این پدر و مادر شد و فرزند آنان بعد از ۵ سال در یکی از مراکز نگهداری بهزیستی در استان قزوین پیدا شد.

مادر سعید در خصوص پیدا شدن فرزندش خاطرنشان کرد: پس از گم شدن فرزندم بارها و بارها در حرم حضرت معصومه(س) حاضر شدم و از ایشان خواستم فرزندم را دوباره به من برگرداند.

این مادر افزود: سال گذشته نیز در شب شهادت حضرت علی بن موسی*الرضا(ع) از ایشان درخواست کردم که پسر معلولم را به من برگرداند و حالا پس از گذشت ۵ سال لطف خداوند و امام رضا و خواهرشان نصیب من شد و توانستم فرزندم را پیدا کنم.

این مادر در حالی که به شدت اشک می*ریخت افزود: من در حالی فرزندم را پس از ۵ سال دوری پیدا کردم که وی زنده است و آن را در بغل خود می*گیریم خداوند به پدر و مادرانی که فرزندشان شهید شده است و هنوز هم جنازه *آنها نرسیده است صبر عنایت فرماید.

به گزارش فارس، برنامه ضیافت الهی که با همکاری سازمان بهزیستی و شبکه ۲ از ابتدای ماه مبارک رمضان شروع شده است هر شب در یکی از استان*ها برنامه زنده دارد و این برنامه سعی می*کند با حضور در مراکز نگهداری معلولان از برنامه*ها و اقدامات بهزیستی مردم را آگاه سازد.