حوادث - به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ 12 تیر ماه امسال شخصی به کلانتری 116 مولوی مراجعه کرد و اظهار داشت که از روز گذشته خواهرم به نام اشرف 31 ساله برای خرید از خانه بیرن رفته و هنوز به خانه باز نگشته است.

ماموران با بررسی های اولیه، پرونده را با موضوع فقدانی به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران انتقال دادند.
در همین بین فردی با پلیس تماس گرفته و بیان داشت که اشرف را به همراه فردی در نزدیکی راه آهن مشاهده کرده است.

همچنین ماموران با بررسی های بیشتر توانستند از رابطه اشرف با پسر جوانی به نام قاسم مطلع شوند.
قاسم که در جنت آباد زندگی می کرد سریعا توسط ماموران آگاهی بازداشت و جهت بررسی بیشتر به پایگاه پلیس آگاهی منتقل شد.
در همین راستا پرونده به دلیل حساسیت موضوع به اداره يازدهم پلیس آگاهی تهران انتقال داده شد و متهم در اختیار کارآگاهان قرار گرفت.

متهم که در وهله اول هرگونه رابطه ای را کتمان می کرد با رویارویی با مدارک مستند لب به اعتراف گشود و راز جسد سوخت را فاش کرد و گفت: من و اشرف مدت 7 ماه با یکدیگر آشنا شده بودیم و در این مدت من به اشرف بسیار علاقه پیدا کردم و قصد داشتم با او ازدواج کنم، به همین دلیل 11 تیر ماه زمانی که با هم به سمت اتوبان کرج در راه بودیم از او خواستگاری کردم ولی او به من گفت که فرزند و شوهر دارد ، من هم از این موضوع ناراحت شدم و با مشت به صورت اشرف کوبیدم آن هم سرش به صندلی خودرو برخورد کرد و فوت نمود.

وی ادامه داد: من که بسیار ترسیده بودم جسد را زیر پل کردان رها کردم و متواری شدم ولی با توجه به اینکه می دانستم پلیس جسد را پیدا می کند و دستگیر می شوم، 15 دقیقه بعد مجدد به زیر پل بازگشتم و جسد را به یکی از بیابان های استان البرز انتقال دادم و در آنجا با 20 ليتر بنزين جسد را به آتش کشیدم به طوری که به هیچ وجه جسد قابل شناسایی نبود.

سرهنگ کارآگاه حاجی زاده با اعلام این خبر به باشگاه خبرنگاران؛ اظهار داشت: با اعتراف صریح متهم به قتل اشرف و تائید پلیس آگاهی استان البرز درباره کشف جسد کاملا سوخته در بیابان، متهم جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاء شد.