حوادث - به گزارش شرق، پرونده قتل ستاره همزمان با پیداشدن جسدش در کنار ساحل تشکیل شد و پدر و مادر این دختر بعد از شناسایی جسد دخترشان اعلام کردند احتمالا قاتل جوانی به نام فرشید است زیرا آخرین*بار فرشید با ستاره در ویلا بود. همین شکایت باعث شد فرشید بازداشت شود. پلیس در حالی به این شکایت رسیدگی می*کرد که پزشکی قانونی نتوانست علت دقیق مرگ را تشخیص دهد و اعلام کرد در معده و صفرای مقتول مقداری حشیش وجود دارد.

این سازمان همچنین اعلام کرد خراش*هایی روی بدن مقتول وجود دارد که به نظر نمی*رسد به*خاطر کشیده**شدن روی ماسه*ها باشد و حاصل درگیری است. با توجه به مدارک موجود و درخواست اولیای*دم برای رسیدگی پرونده در تهران کیفرخواست علیه متهم صادر شد و پرونده روز گذشته در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت.

در ابتدای جلسه رسیدگی بعد از اینکه نماینده دادستان از کیفرخواست دفاع کرد و خواهان مجازات متهم شد، اولیای*دم در جایگاه حاضر شدند و درخواست قصاص متهم را کردند. آنها گفتند: فرشید دخترمان را به ویلای شمال برد، او را معتاد کرد و مقدار زیادی مواد به او داد. بعد هم دخترمان را کشت. او به عمد این کار را کرده *است. در این قتل زن و مردی که از دوستان فرشید هم هستند حضور داشتند آنها باعث شدند رابطه فرشید و ستاره نزدیک*تر شود.

در ادامه، فرشید در جایگاه حاضر شد. او اتهام قتل را قبول نکرد و گفت: من و ستاره در شمال با هم آشنا شدیم، او گفت ویلایی در شمال دارد که متعلق به پدرش است و به آنجا رفت*وآمد می*کند و تعطیلاتش را در شمال می*گذراند اینطور بود که رابطه ما بیشتر شد و بعد از مدتی متوجه شدم او به حشیش اعتیاد دارد و خیلی مواد مصرف می*کند.

آنطور که من متوجه شدم خانواده*اش هم در جریان اعتیاد او بودند. ارتباط من کم*کم با ستاره بیشتر شد و کار به جایی رسید که باوجود داشتن همسر به ستاره علاقه*مند شدم و بیشتر وقتم را با او می*گذراندم و با هم به شمال می*رفتیم. ستاره خیلی به حشیش علاقه داشت و زیاد هم مواد مصرف می*کرد. روزی چند بار حشیش می*کشید و همین هم باعث مرگش شد.

متهم درباره روز حادثه گفت: شب حادثه من و ستاره در ویلا بودیم. نیمه*شب متوجه شدم سرایدار در می*زند، در را که باز کردم گفت صدایی شنیده *است وقتی وارد خانه شد با هم به اتاق ستاره رفتیم و دیدیم او نیست بعد هم جسدش را کنار ساحل پیدا کردیم. من اصلا در جریان خروج او از خانه نبودم و نمی*دانم با چه کسی درگیر شده* است اما شب حادثه ما هیچ *درگیری*ای با هم نداشتیم و اصلا متوجه بیرون*رفتن او هم نشدم.
بعد از پایان دفاعیات متهم و وکیل*مدافع او هیات قضات برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.